היתרונות בקניית דירה חדשה בבניין שכבר אוכלס

ככל שאנו מתבגרים, אנחנו לומדים לגלות שמיצוי ההנאה הוא במובנים רבים, פונקציה של בשלות. זה אולי קצת מצחיק לחשוב על זה, אבל זה נכון גם כשזה מגיע לנדל"ן. כשם שלעיתים התבשיל טעים יותר דווקא לאחר שעמד יום שלם במקרר, כך גם חוויית המעבר לדירה בבניין מאוכלס. אם אתם עומדים לעבור או שוקלים לעבור לבניין שכבר אוכלס, כדאי שתקראו את הכתבה הבאה.

אחד היתרונות המובהקים של כניסה למגורים בבניין חדש שכבר מאוכלס הוא שאתם זוכים "לרקוד על כל החתונות". כלומר, להנות מכל היתרונות של חיים בבניין חדש מבלי לספוג את החסרונות. ולמה אנחנו מתכוונים? ובכן, באופן טריוויאלי, כולם רוצים לגור בבניין חדש. לא משנה אם מדובר במשפחה צעירה או ותיקה, האם זו דירה ראשונה או לא, מה הרקע של המשפחה וכי"ב. כולם רוצים להנות מהנוחות והפאר של מבנה חדש. כולם רוצים להיות חלק מפרויקט מושקע שנבנה בסטנדרט בנייה גבוה. הזיקה להיכנס לדירה "חדשה מהניילונים" מונעת גם מהרצון להתחמק מהצורך בהתמודדות עם תיקונים, שיפוצים ו"הפתעות" לא רצויות שעלולות לפגוע באיכות החיים ולגבות מחירים לא קטנים בזמן וכסף. אם אתם עוברים לדירה בבניין צעיר שמאוכלס כבר, אתם זוכים להנות מכל היתרונות של מגורים במבנה חדש ומפואר - לצד עוד כמה יתרונות שיקלו לכם על החיים ויעשו לכם סדר בראש.

לדעת לאן אני נכנס

אם אתם נכנסים לבניין חדש בשלב יותר מתקדם בחיי הפרויקט, אתם זוכים לראות את הדירה לא רק במחשב אלא במציאות. בניין מאוכלס שכבר שוקק חיים יאפשר לכם להתרשם מדירות שונות, ריקות וכאלה שכבר מאוכלסות על ידי השכנים. כמו כן, תוכלו לעבור ברחוב בשעות שונות של היום על מנת לחוות את מידת העומס והתנועה שתהיה נאמנה למציאות החיים הממשית בשכונה. היכולת לחוות את החיים בבניין "על רטוב" ולא "על יבש" תעזור לכם להבין טוב יותר האם הדירה הזאת היא בשבילכם.

"להתגלח על זקן של אחרים"

כשאתם עוברים לבניין מאוכלס שמשפחות אחרות גרות בו לפחות זמן מה, יש לכם את היתרון המובהק של היכולת "להתגלח על זקנם של אחרים". 

היזכרו בטיולים שעשיתם בחו"ל. כאשר הגעתם לאתר לינה חדש בעיר חדשה וביקשתם "לסמן" נקודות עניין אסטרטגיות, סביר להניח שפניתם באופן אינטואיטיבי לתיירים ותיקים מכם, או לתושבי העיר. זאת מכיוון שאין חלופה טובה יותר מאשר קבלת רשמים אותנטיים מאנשים שבדקו והתנסו לפניכם. לא משנה כמה תחקרו ותלמדו מבעוד מועד, אין שני לרשמי הניסיון הפרקטי שעובר מאדם לאדם באופן בלתי אמצעי.

הידע שלהם - הכוח שלי

הידע של השכנים יוכל לספק לכם תמונה רחבה לגבי כל תחומי החיים. ממיפוי חנויות מכולות וסופרמרקטים לפי רמת כדאיות, דרך חוגים ופעילויות מומלצים לכם ולילדים, פידבקים על התנסותם עם מוסדות חינוך באזור, הסדרי חניות ועוד. השכנים יודעים כבר את כל הדברים הקטנים שנוגעים להתנהלות היומיומית של הבניין והשכונה ולכן הם עשויים לתת לכם תשובות על שאלות שאתם אפילו לא יודעים לשאול. רבים חוששים לעשות את הצעד ולהתדפק על דלתו של השכן ללא הזמנה. ברוב המקרים, חששות אלו אינם מוצדקים. אחד המאפיינים הבולטים של התרבות הישראלית הוא החום הבין אישי והזיקה החזקה לעזרה הדדית. אם בכל זאת אתם מרגישים לא בנוח, תמיד תוכלו לפנות לשכן שמכהן כוועד הבית.

על "אורבן טאוור" כבר שמעתם? המגדל המדובר שבלב שכונת 'משכנות האמנים' המבוקשת. חברת שרביב הוותיקה עמלה והשקיעה כדי ליצור עבורכם את חווית המגורים האופטימלית של העולם החדש. עשרים ואחת קומות של דירות פאר המותאמות למשפחות קטנות וגדולות. הדירות משקיפות אל נוף עוצר נשימה. סביבת המגורים היא איכותית ומגוונת ויש בה כל מה שצריך, בדיוק במידה שצריך. אתם מוזמנים ליצור קשר ולתאם איתנו על מנת להגיע ולהיווכח במו עיניכם. מחכים לכם!

דברו אתנו. אנא מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

צור
קשר

אנא מלאו את פרטיכם
ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.