החיים במיני פנטהאוז - פרטיות מקסימלית במבנה "משותף"

מיני פנטהאוז

המיני פנטהאוז הוא יציר כלאיים בין הפנטהאוז המסורתי לדירות היוקרה הנחשקות של המגדלים. הוא אהוד ומבוקש בעיקר בזכות רמת הפרטיות הגבוהה שהוא מציע בזכות המיקום האטרקטיבי שלו במגדל, אבל יש לו תכונות נוספות שכדאי להכיר. 

בשורה התחתונה, את החידוש המעניין שנקרא 'מיני פנטהאוז', שווה להכיר כיוון שהוא יכול להעניק לדיירים שיגורו בו את הנוחות, הפרטיות ורמת החיים הגבוהה של פנטהאוז, במחיר יותר נמוך. 

ההבדל בין פנטהאוז למיני פנטהאוז

אז כדי להעמיק את ההבנה שלנו אודות מה זה מיני פנטהאוז, עלינו קודם להבין מה זה פנטהאוז.
זה ידוע שהבנייה בשנים האחרונות מתנשאת לגבהים וזאת בכפוף לכללים ולתקני הבנייה אליהם כפופות חברות הנדל"ן. ככל שהוסיפו להיבנות מגדלים, נולד הצורך לבדל סוגי דירות שונים שקיימות במגדל על מנת לאפיין את זהותן. זה אפשר לדייק את ההתאמה בין הצרכים של הקונים למאפיינים של הדירות. מכאן, נולדו ה"מיני פנטהאוזים". 

מיני פנטהאוז - המאפיינים 

על מנת שנוכל להגדיר דירה כמיני פנטהאוז, עליה לכלול מספר מאפיינים בסיסיים. בעוד שפנטהאוז ממוקם בקומה הכי גבוהה, המיני פנטהאוז יהיה ממוקם בקומות הגבוהות ביותר שתחתיו. מאפיין נוסף הוא המרפסת. מיני פנטהאוז חייב לכלול מרפסת שמש בגודל של 25-30 מ"ר לפחות. המאפיין השלישי מדבר על פרטיות. נוסף על היותו של המיני פנטהאוז יוקרתי ומרווח, הוא מאופיין במידת הפרטיות הגבוהה שלו ביחס לדירות האחרות במגדל.

יתרון הפרטיות של המיני פנטהאוז

אחד הקלפים החזקים של המיני פנטהאוז הוא מרפסת השמש הגדולה. המרפסת ממשיכה את המרחב הגדול במיוחד של הדירה ופונה לנוף פתוח של שלושה כיווני אוויר. אם בחרתם בפרויקט עם מיקום אסטרטגי, אתם תיהנו מנוף יפה שמרענן את הנפש. אבל מרפסת יש בהרבה דירות. היתרון של המיני פנטהאוז הוא הפרטיות. אם יצא לכם כבר לגור בדירה עם מרפסת אתם בוודאי מכירים את הרגעים הללו שאתם לפתע שמים לב שמישהו ממרפסת או דירה אחרת בוהה במתרחש בפרטיות ביתכם. בין אם אתם שמים לב לכך בשעת מעשה או פשוט מודעים לכך בכל עת, זה יוצר תחושה לא נעימה שמאפילה על חוויית ההנאה מהמרפסת באופן תדיר. 

להתחיל ליהנות מהמרפסת ב-א-מ-ת

אף אחד לא אוהב את התחושה שצופים בו ולכן, לא פעם, זה מפריע לרבים לערוך ארוחות ערב רומנטיות, אירוח פרטי, ואפילו שיחות אישיות, אם המרפסות או הדירות שמשקיפות אל המרפסת, קרובות במיוחד. המיני פנטהאוז פותר את הבעיה הזאת. בזכות הקומה הגבוהה של דירות אלו, היוצרות מתהפכות. אתם אולי תוכלו להתבונן על אחרים, אבל אחרים לא יוכלו לספק את יצר החטטנות שלהם על ידי צפייה בכם. מטבע הדברים, המרפסת הופכת להיות הרבה יותר שמישה והשהות בה הופכת להיות הרבה יותר חופשיה ונעימה. בדיוק כמו שמגיע לכם.

פרויקט Urban Tower דירות למכירה בקרית מוצקין - מציע לכם מיני פנטהאוזים עוצרי נשימה שיספקו לכם איכות חיים כמו בסרטים. דירות XL של שישה חדרים מרווחים ומפנקים, מרפסת גדולה עם שלושה כיווני אוויר שיביאו לכם בריזה צלולה מהמפרץ ומהים, חלונות גדולים וקירות זכוכית שיקנו לדירה שלכם תחושת פאר ומרחב חסר גבולות, וכל זאת, תוך שמירה על רמת פרטיות גבוהה שתאפשר לכם להנות מהחופש המוחלט לעשות ככל העולה על רוחכם. מזמינים אתכם ליצור קשר כבר עכשיו על מנת להגיע ולראות במו עיניכם.

דברו אתנו. אנא מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

צור
קשר

אנא מלאו את פרטיכם
ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.