עיצוב כפרי במגדל, להרגיש בטבע, לגור בגובה

אין עוררין על כך שמגורים במגדל הם חוויה רווית יתרונות. החיים במגדל מביאים עמם טעם קצת אחר - מודרני יותר, משוכלל יותר ומפואר יותר. היופי במגורים במגדל הוא שלא צריך ללכת עד הכפר בשביל לקבל אווירה כפרית. אפשר להביא את הכפר עד הבית.

אם גם אתם מחפשים דירות למכירה בקרית מוצקין ותוהים איך תצליחו להביא את ההרגשה של בית בכפר לתוך בית במגדל - המאמר הבא הוא בדיוק בשבילכם.

חומרים

דמיינו חללים בסגנון כפרי שכבר ראיתם והרשימו אתכם. נסו לחשוב על מאפיינים המשותפים לחללים האלו. נתחיל בזה שעיצוב כפרי מתאים לחללים מרווחים יחסית ומוארים. זאת כיוון שהחומרים ששולטים בסגנון הזה הם חומרים טבעיים ודומיננטיים כמו עץ ומתכות כבדות דוגמת נחושת או ברזל. חומרים כאלו צריכים מרחב ונוטים ליצור צפיפות וכבדות בחללים קטנים מדי. חומרים מהסוג הזה מתאימים לחיפויים, לרהיטים, לגופי תאורה ולאביזרים מאסיביים מהסוג שמספיק אחד בלבד כדי להתוות את האווירה המבוקשת לכל הדירה כולה. כאלה הם למשל פסלים, מעמדים ליין, תמונות מאסיביות ועוד. ההשלמה הטבעית לחומרים הגסים יותר הם דווקא חומרים רכים שכדאי להכניס באריגים: ווילונות, שטיחים, בספות וכי"ב.

צבעים

פלטת הצבעים של הסגנון הכפרי נעה על סקלת הצבעים הטבעיים. מלבן ואוף ווייט ועד חום דרך כל תתי הגוונים שבאמצע וכמובן הרבה ירוק שיכניס את הטבע לתוך הבית הכפרי שבמגדל. הרהיט המרכזי בחלל (בדרך כלל שידת הטלוויזיה) יכול להיות בצבע חום כהה ואז שאר הרהיטים בחלל ינועו על סקאלה של צבעים טבעיים בהירים יותר. אם הרהיט המרכזי הוא בצבע חום שוקולד, למשל, אז הספות יכולות להיות בגווני בז'/אוף וייט, חום בהיר או אפילו ורוד בהיר או תכלת אם בא לכם להשתעשע עם נגיעות קצת יותר מודרניות. 

כפרי וינטג' כפרי עתיק או כפרי מודרני?

סגנון העיצוב הכפרי הוא עתיק כמו שעתיקה ההיסטוריה עצמה. את הסגנון הזה אפשר לקחת להמון כיוונים בהתאם לאישיותכם ולמוטיבים שאתם הכי אוהבים. 

את הקסם של הסגנון הכפרי הוינטג'י, תוכלו להפיח בקלות על ידי שימוש ברהיטים ואביזרים מיוחדים שניתן למצוא בשווקי פשפשים. את הרהיטים הללו כדאי לנקות ולחדש כדי להבטיח שהם נקיים מחרקים ויהיו עמידים לשנים קדימה. את הסגנון הכפרי המודרני אפשר להשיג באמצעות המרת העץ במתכות ואבן והמרת חלק מהצבעים החומים בפלטת צבעים בגוונים שחורים ואפורים. זכרו כי הסגנון המודרני אוהב מאד מינימליזם וקווים נקיים לכן פחות "קשקושים". תוכלו לקחת את הסגנון הכפרי גם למחוזות האתניים, הוויקטוריאניים ועוד שפע של מוטיבים כיד הדמיון הטובה.

לא להעמיס יתר על המידה

לא צריך הרבה כדי להנחיל מוטיב כפרי מובהק והסכנה כאן היא אפילו הפוכה. הרבה פעמים ישנה נטייה להעמיס בפריטים מתוך חוסר ביטחון בדבר הבנת הקהל את כוונת המשורר. אנחנו ממליצים להתחיל מחיפוי החלל: פרקט מעץ טבעי (או דמוי עץ) לרצפה וחיפוי אבן לקיר יתנו את הטון. ברגע שתחמתם את החלל בטון הכפרי באמת שלא צריך להתאמץ יותר מדי. רהיטים מהחומרים והצבעים שדיברנו עליהם בפסקאות הקודמות, וילונות עדינים ובהירים, שטיח עתיק בסגנון שאתם אוהבים, כמה תמונות טבע או אמנות שאתם מתחברים אליה וקצת צמחים (טבעיים או מלאכותיים) הם די והותר ליצירת חלל ביתי מעוצב ואווירתי.

פרויקט "אורבן טאוור" הממוקם בשכונת משכנות האמנים המבוקשת כבר מספק למשפחות רבות פלטפורמה פנטסטית להגשים את כל החלומות העיצוביים שלהם. הפרויקט מציע דירות יפהפיות המתכוננות אדריכלית בתבונה רבה על מנת להבטיח חווית מגורים מצוינת הן ברמת הבטיחות, הן ברמת הנראות והן ברמת הפרקטיקה. פרויקט "אורבן טאוור" הוא פנינה נוספת מבית היוצר של חברת "שרביב" הידועה בניסיון רב השנים שלה ובחוויית המגורים האיכותית והמיוחדת שהיא מספקת לדייריה.

דברו אתנו. אנא מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

צור
קשר

אנא מלאו את פרטיכם
ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.