האם כדאי לגור במגדלים? סיבות טובות למשכנות אמנים

מספר הולך וגדל של משפחות בוחרות באיכות החיים שמאחורי מגדלי המגורים בשנים ובעשורים האחרונים. ההבנה שמגורים במגדל כבר אינם יקרים כפי שהיו בעבר, יחד עם פריחתם של מגדלים איכותיים בכל רחבי הארץ, מובילה לביקוש הולך וגדל לדירות אלו. 

אם בעבר פסגת היוקרה של עולם הנדל"ן הייתה בתים פרטיים, כיום אנו עדים לנהירה הגואה לעבר מגורים בקומות גבוהות. מקצת הדיירים בוחרים בה מתוך הזיקה לסטטוס יוקרתי ואילו אחרים מבקשים לחיות בעומק העיר מבלי לוותר על נופים עוצרי נשימה.

מהם היתרונות שבמגורים במגדל ולמה מחפשי דיור איכותי בקריות בוחרים בפרויקט אורבן טאוור במשכנות אמנים? 

איכות בנייה ללא פשרות

דירות במגדלים מתאפיינות בדרך כלל בסטנדרט בנייה גבוה ובחדשנות. חומרי הגלם הם ללא פשרות, תוכלו למצוא חדר כושר וחדרי דיירים, החלל מתאפיין בחלוקת חדרים מצוינת - הכל מקבל את תשומת הלב המקסימלית של החברה הבונה. באורבן טאוור מניחים דגש מיוחד על השטחים הציבוריים כגון חדר כושר מאובזר עם גינה קטנה, לובי מפואר בגובה שתי קומות ובחדר דיירים לרווחת תושבי המגדל. כמו-כן, גם במרחב הפרטי הושם דגש על מטבח פונקציונאלי, מרפסות שמש גדולות, ריצוף יוקרתי ועוד.


חברות הבונות מגדלים נדרשות לעמידה בתקנים המחמירים ביותר. זאת מכיוון שכשבונים לגובה, עושים זאת תוך התחשבות במשקל ובאיתני הטבע. ידעתם, למשל, שמגדלים נבנים על יסודות עמוקים מהרגיל כדי לעמוד בעומסי הרוחות?

שטחים ציבוריים

כנהוג וכצפוי, ככל שהמגדל גבוה יותר, השטח סביבו רחב יותר וזאת כדי לאפשר מרווח נשימה. עיקרון שנעדר וחסר בבנייה של פעם, בשכונות הישנות. בעבר, הסטנדרט היה של בניינים בני 3-5 קומות ונבנים בצפיפות רבה. שטחי המסחר, הפארקים והאטרקציות דלילים ו/או מרוחקים. 

תשכחו מצורת החיים הזאת וקבלו בעיניים בורקות את המאה ה21. מרקם החיים סביב מגדלי מגורים עשיר בפיתוח, משלב אזורי מסחר בהם חנויות ושלל שירותים, אזורי משחק לילדים, גינות כלבים ועוד. לא בכדי הפארק ע"ש יגאל בשן (הפארק החדשני והשווה ביותר בקרית מוצקין!) הוקם בצמוד למגדל שלו -אורבן טאוו

השילוש הקסום - אור שקט ואוויר

חשוב לציין כי הסביבה המפותחת שהזכרנו, אין משמעותה רעש. זהו יתרון משמעותי נוסף של מחיה במגדל מגורים גבוה. באופן טבעי, ככל שגרים בקומה גבוהה יותר, מתרחקים מרעשי הקרקע. גם הבניה האיכותית עצמה תורמת להעצמת השקט שחווים התושבים במגדל. האור המגיע לדירות לא מופרע על ידי הבניינים הסמוכים ודירות במגדל מוצפות באור טבעי למשך שעות ארוכות יותר, גם בימי החורף. וגם, איך אפשר שלא לנשום אוויר פסגות כשנמצאים למעלה? האוויר צלול יותר, יש פחות אבק מאשר בדירות צמודות קרקע והוא זורם בדירה בקלילות גם בימים חמים. 

נוף מרחיב דעת ולב

בני אדם נוטים להתרגל להרבה מנעמי החיים במהירות, אולם לא לצפייה בנוף. מחקרים מצאו כי אנשים המשיכו להנות מהנוף הנשקף מבתיהם ולא "התרגלו" אליו כפי שהתרגלו לפונקציות אחרות של נוחות ויוקרה, ולכן גם ממשיכים להעריך אותו ולא להשתעמם. נוף מעלה משמעותית את ערך הדירה ונמצא שהוא מיטיב גם עם השקט הנפשי, יכולת הריכוז ואפילו עם המערכת החיסונית!

כששואלים את הבוחרים במגורים באורבן טאוור, מהן הסיבות המרכזיות לבחירה במגדל זה, נוף בהחלט מקבל דירוג גבוה. כשהנוף הנשקף הוא של מרחבים ירוקים, ים ואופק פתוח, מה הפלא?

אם כן, מגורים במגדל זה כבר לא טרנד חולף אלא ביטוי של הבנה מעמיקה במה זה איכות חיים.
את כל היתרונות הללו ומעבר להם, מספק פרויקט אורבן טאוור מבית חברת שרביב. המגדל המתנשא לגובה של 21 קומות מציע דירות מעוצבות ומפנקות, במיקום האטרקטיבי ביותר בקרית מוצקין, עם הנוף המשכר ביותר בקריות - הרי הגליל, הים וחורש הכרמל. תושבי המגדל יהנו מכל העולמות של מגורים בסביבה עירונית ומודרנית ושל נוף, שקט ואווירה שלווה ובטוחה. 

 

 

דברו אתנו. אנא מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

צור
קשר

אנא מלאו את פרטיכם
ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.