פינה מפנקת: הפריטים שיהפכו כל מרפסת לנוחה ומזמינה למנוחה

אין הרבה דברים שמייחדים את הבנייה בארץ כמו המרפסות המרווחות שמסגירות את סיפורה של השמש הישראלית האהובה. בין אם מדובר בשעות הדמדומים של הקיץ או בבוקר חורף שמשי, מזג האוויר בישראל מתאים לישיבה במרפסת במרבית ימות השנה. כשגרים במגדל יוקרתי עם נוף משגע כמו באורבן טאוור בשכונת משכנות האומנים, הדבר נכון כפליים. בעזרת מספר פריטים בודדים המרפסת שלכם יכולה להפוך לנוחה מתמיד הן עבור בני הבית והן עבור האורחים.

להשתרע כמו מלכים

המרפסת לא חייבת להיות מאובזרת בפינת אוכל מסורתית של שולחן אוכל וכיסאות. חשבו מה ישרת אתכם באמת. אולי בכל מקרה תעדיפו לארח לארוחות בעיקר בפינת האוכל שבסלון והמרפסת תאפשר להתרווח לקפה ועוגה שאחרי? שטח פתוח ומרחב הם הרבה פעמים המוטיב העיקרי שלשמו אנו מלכתחילה יוצאים למרפסת, אי לכך, אל תמהרו להעמיס אותה בפריטים. במידה ותחליט לרכוש ריהוט אוכל למרפסת, חישבו יצירתי ואל תבחרו באופן אוטומטי בריהוט הגינה הפלסטי הבנאלי. תופתעו מכמה עצום הוא מבחר סלוני החוץ. עם שזלונג או בלי, עם כריות או בלי, עם פריטים מיוחדים כמו ערסל או נדנדה, או בלי. הפכו את המרחב הזה לשלכם. 

ירוק בעיניים

הנוף מולכם יתעצם עבורכם אם תמסגרו אותו בעוד קצת ירוק. הוסיפו מספר עציצים למרפסת, זה מתבקש למדיי במדינה רוויית שמש כמו שלנו. תבלינים, צמחים, סוקולנטיים או קקטוסים, כולם יוסיפו חיים וחמצן למרחב הביתי שלכם. בדקו מה מתאים לכיוון אליו פונה המרפסת לפי כמות האור שהצמחים יקבלו. צמחייה במרפסת תייצר זיקה נוספת בין בני הבית למרפסת והיא ערוץ מצוין ליצירת חיבור לילדים או לבני משפחה נוספים.

להרגיש אמן בשכונת משכנות האומנים

המרפסת שלכם לא חייבת כאמור להיות גנרית, היא יכולה להיות מרחב מושלם לביטוי האמן הפנימי שבכם. בין אם אתם חובבי נגרות, מקרמה, פיסול או כתיבה, המרפסת יכולה לשמש כסטודיו או שטח עבודה שמשי ונעים עבורכם. 

האור שיזמין אתכם לצאת החוצה בשעות החושך

בעונת הקיץ, סביר להניח שתרבו לבלות במרפסת לאחר שמחשיך. תאורה מזמינה תעזור לכם ליהנות ממרפסת מרגיעה גם בשעות החשוכות. הוסיפו תאורת אווירה למרפסת בדמות שרשראות של נורות קטנות או גופי תאורה עומדים. אם המרפסת מיועדת לזמן איכות רומנטי עם בן הזוג, אבזרו אותה בנורות פחם רכות. לעומת זאת, אם החלל הזה יהיה מיועד למשל יותר כחלל עבודה, כדאי לבחור בנורות לד חזקות. 

חברת שרביב בונה לכם בפרויקט משכנות האומנים מרפסות עם נוף מרגש! אנחנו מייצרים את מבנה החלומות שלכם ואתם רק צריכים להפעיל את המגע האישי שלכם. בכל דירה שלנו תמצאו מרפסת שמש מרווחת עם מעקות זכוכית יוקרתיים. המרפסות בפרויקט פונות לנופים הכי יפים בארץ; הכרמל, הגליל וקו האופק של הים התיכון. 

דברו אתנו. אנא מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

צור
קשר

אנא מלאו את פרטיכם
ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.