חלל פתוח לרווחה: חדר אירוח מזמין לכל המשפחה

לכל אחד מאיתנו טעם וחזון ייחודיים לחלל המגורים. דבר אחד משותף לכולם: הרצון לייצר חדר מגורים אישי ונעים שישקף את מי שאתם ויהיה פונקציונאלי ונוח. דאגנו בפרויקט Urban Tower לייצר חללי אירוח מרווחים ופתוחים שיאפשרו לכם להגשים את החזון הייחודי שלכם כיד הדמיון הטובה תוך שמירה על העקרונות הללו. אבל רגע, איך מתחילים בכלל? ישנם מספר כלים בסיסיים שינחו אתכם במשימתכם לעצב חלל שמזמין כינוס משפחתי, אווירה ביתית רגועה וגם סטייל ואמירה.

מחסלים את הבלאגן

אין כמו להיכנס הביתה אחרי העבודה ולמצוא חלל מסודר, כולם יסכימו. אלא שרבים מאיתנו לא רוצים להגיע הביתה ולהתחיל משמרת שניה של עבודה עוד לפני שדיברנו על מטלות הבית ההכרחיות כמו בישולים וכביסה. אז מה עושים? מכחידים את הבלאגן עוד לפני שהוא נוצר בעזרת ייעוד מקום לכל חפץ, פתרונות אחסון זמינים והרגלים נכונים.

ארגנו פתרונות אחסון במיקומים אינטואיטיביים. קונסולה עם מגירות למפתחות ושאר ה"פיצ'יפקעס" בכניסה לבית וגם ארון לתיקים, מעילים ולנעליים בכניסה. עד כאן חללי האחסון הטריוויאליים. הטריק האמיתי הוא להכניס שטחי אחסון שלא תופסים מקום בחלל, כמו למשל הדום עם חלל אחסון פנימי.
אמצו הרגלים קטנים שיעשו את ההבדל והרגילו לכך גם את הילדים: בסוף היום מסדרים וכל דבר חוזר למקום שלו. הפיחו קסם בשגרה הזאת על ידי יצירת תחרות בין הילדים, למשל, ילד שמסדר הכי יפה במשך השבוע מקבל שי קטן. סמנו את המנצח היומי במדבקה או סמל צבעוני על גבי לוח שנה תלוי.

מחממים את האווירה עם טקסטיל עשיר

פרטי טקסטיל הם מרכיב משמעותי ביצירת תחושה חמימה ומזמינה ובעזרתם ניתן להעשיר את הצבעוניות של החלל בלי להתחייב לאורך זמן לקו עיצוב קבוע. כשנמאס, פשוט מחליפים. 

שטיח: מלבד היותו חמים, נוח ומבודד רעשים, השטיח תוחם ומגדיר את החלל. בחללים גדולים יש לכך חשיבות גדולה כיוון שכך נוצרת חלוקה ויזואלית מבלי ליצור הפרדה פיזית שתגרום לתחושת סגירות. נוסף על כך, עבור מי מאיתנו שאוהבים קצת צבע בסלון, שטיח בשילוב מספר כריות עשויים לתת המון אופי גם לסלון ניטרלי בצבעיו. כדאי לדעת כי בכל חנות שטיחים שמכבדת את עצמה, ניתן לתת מקדמה ולהשאיל כמה שטיחים לניסיון. אחרי שתראו את השטיחים בבית, הבחירה תהיה ברורה. 

כריות: יראו מצוין עם השטיח או בלעדיו. הן אמצעי מוכח ליצירת חמימות ומוסיפות מימד לא פחות חשוב (אולי אף יותר) של נוחות. כדאי לשלב כמה סוגי בדים או גדלים של כריות כדי לתת עומק לספות שלכם. אם יתחשק לכם לגוון בהמשך, ניתן להחליף רק את הכיסוי של הכרית וכך לצמצם עלויות עוד קצת. 

וילונות: האפשרויות כאן רבות: שקופים או אטומים, וילונות שממסגרים את החלון, וילונות שמרככים את האור בשעות השמש החזקות, וילון החשכה, וילון ונציאני והרשימה ממשיכה. כל אחד והסגנון שלו. טיפ: למראה רך ומושקע יותר, דאגו שהווילונות ישקו לרצפה. 

תאורה שמעירה את החלל

תאורה היא מרכיב משמעותי בהבניית האווירה הספציפית שתהיה לכל חדר. אמצו תאורה מגוונת ועשירה, למשל תאורת צד שכיף לקרוא תחתיה ספר על הכורסא. רעיון נוסף הוא הצבת מנורה עומדת בחלל קטן שנוצר בין הספה לווילון. חפשו את המקומות בהם אור יוסיף הכי הרבה ערך פרקטי.

במיקום הכי מזמין בקריות בונה חברת שרביב הוותיקה את פרויקט Urban Tower, בניין מגורים יוקרתי בסטנדרטים הגבוהים ביותר. חברת שרביב מברכת את המשפחות שחיפשו בתים למכירה בקרית מוצקין והסביבה ובחרו ב Urban Tower להיות ביתם החדש.

 

דברו אתנו. אנא מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

צור
קשר

אנא מלאו את פרטיכם
ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.