קרית מוצקין הכי לייק! קבוצות פייסבוק לתושבי משכנות אמנים

אחד הדברים ששמנו עליהם דגש כשפיתחנו בשרביב את פרויקט משכנות אמנים היה להציע דירות למכירה בקרית מוצקין בשכונה שהיא קהילה, שיש בה תחושה של ביחד, של חיבור בין אנשים ושל שיתוף אמיתי, כל הדברים שלדעתנו מוסיפים לאיכות החיים שלנו.  

קבוצות פייסבוק הן הדרך הכי טובה וישירה לחבר בין אנשים שגרים באותה הסביבה ולהכיר אנשים חדשים – אם זה עתה הגעתם לאזור. אלו הקבוצות שתושבי משכנות אמנים צריכים להכיר. 

משכנות האמנים קרית מוצקין

אם אתם מחפשים דירות למכירה בקרית מוצקין ורוצים להכיר טוב יותר את האווירה בשכונת משכנות האמנים, זו הקבוצה בשבילכם. אם אתם כבר גרים בשכונה ועדיין לא הצטרפתם לקבוצה, כדאי לעשות זאת כמה שיותר. הקבוצה שהוקמה עבור דיירי משכנות אמנים מספקת מידע על מה שקורה בקהילה הקרובה, על אירועים בשכונה ועל כל מה שקורה בה.

https://www.facebook.com/groups/1101632506699584

קרית מוצקין – עיר שלי

קבוצה שמספקת הזדמנות להכיר שכנים ותושבים בקרית מוצקין, להתעדכן בפעילויות תרבות וחברה שמתקיימות בעיר, להעלות סוגיות שונות, לקבל המלצות על בעלי מקצוע ופשוט להכיר טוב יותר את העיר ואת נושאי השיחה בה. זה המקום שבו מי שמחפש דירות למכירה בקרית מוצקין יכול לברר על השכונות השונות בעיר ולקבל מידע מדיירים שמתגוררים בה, חדשים וותיקים. 

https://www.facebook.com/groups/iLoveKiryatMotzkin

קרית מוצקין – היפה בקריות

קבוצה המוקדשת לעיר ובה מתפרסמות פעילויות תרבות, פנאי וילדים, חוגים, קייטנות, פרסומים של בעלי מקצוע ועוד. הקבוצה הקהילתית מונה 2000 איש ואפשר להתעדכן בה באופן קבוע על כל מה שקורה בעיר. זהו גם מקום מצוין להתייעץ בו על מעבר לקריות, למצוא דירות למכירה בקרית מוצקין ולשמוע מהתושבים על מסגרות החינוך, על אירועי התרבות ועל החיים בעיר באופן כללי. 

https://www.facebook.com/groups/14989985198073

קריות והסביבה

קבוצה כללית המיועדת לתושבי אזור הקריות. בקבוצה אפשר להתעדכן בחדשות מכל הסביבה, להכיר שכנים ואנשים גם בקריות הסמוכות למוצקין, להתלבט לגבי חיפוש דירות למכירה בקרית מוצקין או בערים הסמוכות ולהכיר טוב יותר את האזור. בקבוצה תוכלו למצוא מאגר גדול של בעלי מקצוע מהסביבה שמפרסמים בה את שירותיהם. 

https://www.facebook.com/groups/323486708043486

כיף עם הילדים – קריות

אם אתם הורים לילדים וגרים בקרית מוצקין זו קבוצה שאתם חייבים להצטרף אליה. הקבוצה שמונה 3000 הורים מרחבי האזור היא מקום מצוין להתעדכן בו על אירועי תרבות ואטרקציות לילדים, למצוא חברים לשחק איתם אחר הצהריים, להכיר שכנות ושכנים עם ילדים בגילאים של הילדים שלכם, לשאול על בתי ספר וגנים באזור ועוד. קבוצת ההורים הזו פתוחה להורים מכל אזור הקריות אבל יש בה נציגות מכובדת להורי קרית מוצקין. 

https://www.facebook.com/groups/515352521908684

קריות ולהיות

קבוצה שנועדה בעיקר לתושבי קרית מוצקין, קרית ביאליק וקרית ים. הקבוצה מונה כ-3500 תושבים מהאזור והיא מקום שבו עולים נושאים מתוך הקהילה, יש המלצות על בעלי מקצוע ונותני שירות באזור, אפשר להתייעץ עם אנשים מהקהילה וכמובן לשאול שאלות ולשמוע קצת על החיים בעיר אם אתם עדיין מחפשים דירות למכירה בקרית מוצקין והסביבה. 

https://www.facebook.com/groups/krayot1

אנחנו בשרביב מאמינים בקהילתיות שלא נגמרת בפייסבוק אלא ממשיכה גם לחיים עצמם, במגדל אורבן טאוור נוצרה קהילה איכותית של שכנים, שנפגשים ומתעדכנים במתחמים הציבוריים ונהנים גם מהסביבה, שמספקת הרבה מאד פינות להנות מזמן איכות קהילתי, ביחד. דברו אתנו. אנא מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

צור
קשר

אנא מלאו את פרטיכם
ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.