לא על המפרט לבדו – להרגיש את הבית העתידי בדירה לדוגמא

הידעתם? הצגת "דירה לדוגמא" באתר הבנייה או לצד משרד חברת הנדל"ן שינתה באופן ניכר את שוק הנדל"ן ובכל אתר בו מוצבת דירה לדוגמא המכירות מזנקות באופן משמעותי. הפוטנציאל העצום של לקוחות קונים הביא לאסקלציה ושינוי המהות של הדירה לדוגמא – מדירה ריקה בה הלקוח יכול להתרשם ממפרט טכני בלבד, לדירה מעוצבת בעלת תכולה מלאה המדמה לפרטים הקטנים את החיים הטובים.

זהו קונספט נהדר המאפשר לנו להרגיש את הדירות ממש רגע לפני הכניסה, אבל לא רק! דירה לדוגמא היא לא פחות מהזדמנות נדלנית מאין כמותה. רוצים לדעת עוד? המשיכו לקרוא

קונים על בטוח!

כאשר אנו קונים דירה שאיננה בנויה, לרוכשים אין יותר מידי כלים לחוש את מהות הרכישה. הם לא יודעים מה הנוף שישתקף מחלונם, או הרעשים שישמעו מן הרחוב מי יהיו השכנים וכדומה. בדירה לדוגמא יש לרוכשים מושג טוב מאוד לאן הם מגיעים. טוב, מלבד מי יהיו השכנים.

השלב הראשון בהצגת הדירה לדוגמא, נעשה כיום בהדמיה ממוחשבת בפרסומים השונים אודות הפרויקט בו הם מעוניינים. הרבה תוהים, האם גן העדן שנשקף אלינו בהדמיה אמיתי? ובכן כן!  ממפרט הרחוב ועד ידית האמבט. בהדמיה ממוחשבת החלום שלכם קורם עור וגידים וניבט אליכם מצג המחשב כאילו הוא ממש כאן. כשתגיעו לדירה לדוגמא תופתעו לראות כי החלום אף עולה העל ההדמיה כיוון שבדירה לדוגמא חלומות בהחלט מתגשמים!

אם בעבר דירה לדוגמא נועדה להראות כיצד השרטוטים במשרד המכירות קמים תחייה, הרי שבימינו דירה לדוגמא הינה חלון הראווה של הפרויקט והיזמים לא יחסכו בשום פרט כדי לוודא שהיא לא פחות ממושלמת – השקעה רבה במחשבה ובממון מושקעת בדירה לדוגמא ומלבד מוצרי חשמל, היזמים מגדילים לעשות ופונים למעצבים ורוכשים ריהוט עלית עבור כל דירה. במרוץ השנים עלה גם המגוון בסוגי הדירות לדוגמה שמוצגות באתר וכיום הן כוללות לצד דירות הסטנדרט של 3-4 חדרים, גם דירות ייחודיות כמו דירות גן ופנטהאוזים. בדירה לדוגמא אתם יכולים לקבל מושג מוצק ואמיתי על חייכם העתידיים וגם לתכנן את העיצוב באופן מושכל ולא "על הנייר". מלבד הרכישות שנסגרו בעזרת הדירות לדוגמא לקוחות רבים חושקים בדירה לדוגמא עצמה והיום דירה לדוגמא הינה השקעה נדלנ"ית לכל דבר ועניין מלבד הצצה על החיים אותם אתם מדמיינים.

לחיות את החלום

היום מקובל מאי פעם לרכוש דירה לדוגמא של ממש. לא טעיתם, לרכוש דירה לדוגמא. מדוע? רכישת דירה לדוגמה מפיגה את החשש מהלא מוכר ובטוח, ומאפשרת רק לארוז את הבגדים וכלי המטבח ולהתחיל את חייכם בבית מרוהט ומתוכנן לחלוטין. עוד אחת ההוצאות במעבר דירה הינה בשינוי הדרוש בנכס שבירת קירות, הוספת נישות ומפרטים שלא קיימים בדירה המקורית וכדומה. במקרה של דירה לדוגמא בעיה זו נפטרת כיוון שהיא בנויה באופן האופטימלי ואתם כבר התאהבתם בה ולכן חוסכת לכם את השינויים. ומה עם העיצוב? הדירה לדוגמא מעוצבת על ידי טובי המעצבים והאדריכלים ומאובזרת בריהוט וציוד ברמה הגבוהה ביותר כך שגם התלבטות זו נחסכת מכם ובנוסף העיצוב והאבזור כלול במחיר הדירה. בשל כך, מחירה של דירה לדוגמא ביחס למחירי דירות רגילות יכול להיות נמוך מהערך הכולל של הדירה – הריהוט, העיצוב, חיפויים גמורים ושדרוגים, כיוון שליזם שבנה את הדירה, קיימת האפשרות לקבל מחירים אטרקטיביים לכל החלומות שלכם – עיצוב הפנים, התוספות והפינוקים - בהשוואה למחירים שישלמו הדיירים בדירות האחרות.

בפרויקט אורבן טאוור כל הסביבה והדירה לדוגמא, משקפים מציאות של חייכם העתידיים ומראים לכם את המקום הקסום שלכם בשפע הדירות למכירה בקרית מוצקין, בפרויקט אשר צופה אל הים, Urban Tower בשכונת האמנים. בפרויקט דירות מרהיבות למכירה בקרית מוצקין במגוון מפרטים מרווחים ומלאי השראה שיעזרו לכם להפוך את דירת החלומות שלכם, למציאות. בשכונת האומנים תוכלו להגשים חלום וליהנות ממגוון דירות למכירה בקרית מוצקין, בעלות תשתיות מודרניות המנגישות בצורה אורגנית את הנוף הנפלא של הכרמל, ריאות ירוקות מכל עבר ואת כחול הים של מפרץ חיפה. כל זאת עם נגישות לצירי תחבורה מרכזיים ודירות מפוארות בסטנדרטים שטרם נראו בישראל, ההופכים את חווית המגורים ליוקרתית, מלאת שיק ומפנקת במיוחד. לא סתם דירה לדוגמא – אלו חיים לדוגמא!

 

דברו אתנו. אנא מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

צור
קשר

אנא מלאו את פרטיכם
ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.