חוגים וחוגגים בקרית מוצקין

לכל אחד מאיתנו יש צורך למצוא תחביב, עיסוק או פעילות מסוימת שתעורר את השגרה ותביא להשראה והנאה. חוגים קהילתיים הם פעילות מבורכת שמאפשרת להתנתק מהשגרה לכמה שעות וליהנות מהרגע. בקרית מוצקין תמצאו שפע של פעילויות כאלו, לילדים ולמבוגרים. 

סקרנו את החוגים המוצעים לילדים ולמבוגרים בקרית מוצקין וחזרנו עם כמה המלצות

  • אמנות ויצירה

המתנ"ס הקהילתי של קרית מוצקין ואשכול הפיס מציעים חוגי אמנות ויצירה לילדים ולמבוגרים. מפיסול, קרמיקה, עיצוב תכשיטים ועד ציור, אם אתם דיירי פרויקט האומנים קרית מוצקין ורוצים לממש את האהבה לאומנות תוכלו לעשות זאת במסגרת חוגים שנתיים למבוגרים ולילדים שמעוררים את ההשראה ליצור. 

  • חוגי התפתחות אישית ומודעות

בשנים האחרונות כולנו הופכים יותר מודעים לחשיבות של התפתחות אישית, כל אחד בתחומי העניין האהובים עליו או דרך השיטות להתפתחות שמדברות אליו. בקרית מוצקין נפתחו השנה כמה חוגים העוסקים בהתפתחות אישית, למבוגרים ולצעירים. 

את החוגים מעבירים מנחי קבוצות ומדריכים המוסמכים בשיטות שונות שמניעות לתהליכי התפתחות אישית, מאפשרות שיתוף במסגרת הקבוצה וקבלת מוטיבציה לעשות, ליזום וליצור תהליכים של שינוי. בכל שנה נפתחים חוגים חדשים בתחומים אלו ולכן כדאי להתעדכן לקראת תחילת השנה הבאה אילו קבוצות נוספות נפתחות. 

  • ספורט ומחול

דיירי פרויקט האומנים קרית מוצקין יודעים שקל לשמור על כושר מסביב לשכונה, עם הנוף היפה שמעודד לצאת לריצה או הליכה מהירה ועם חדר הכושר שמיועד לדיירי הבניינים. גם המתנ"ס והמוסדות הקהילתיים בקרית מוצקין מעודדים לצאת מהבית ולבחור פעילות גופנית שמתאימה לכם. במתנ"ס תמצאו אינספור חוגים המתאימים לכל הגילאים, מבלט לילדות ועד לפלדנקרייז למבוגרים. 

לצד חוגים המיועדים לשמירה על כושר והנאה, תוכלו למצוא גם קבוצות ולהקות לילדות וילדים, שמשתתפות בהמשך השנה בהופעות קהילתיות ודרכן יכולים הילדים להתחיל את דרכם בעולם הריקוד. הלהקות האלו משתתפות בתחרויות בארץ ובעולם. 

המבוגרים שביננו ימצאו במתנ"ס בן גוריון חוגים לריקודי עם שמאפשרים לצאת ולהנות מריקוד קליל ולהכיר אנשים שאוהבים לרקוד. 

  • חוגי הרזייה ובריאות

המודעות לאורח חיים בריא באה לידי ביטוי גם בקבוצות ובחוגים מסודרים שמתקיימים במתנ"ס. אפשר להירשם דרך המתנ"סים לחוגי הרזייה ושומרי משקל, לשמוע הרצאות על בריאות ואורח חיים בריא ולהצטרף לקבוצות שתומכות בנושאים אלו. 

  • חוגי אנגלית

אם אתם גרים בפרויקט האומנים קרית מוצקין ורוצים לשכלל את יכולות השפה שלכם תוכלו לבדוק באחד המתנ"סים הסמוכים את חוגי האנגלית המוצעים בהם. 

החוגים נפתחים מדי שנה ומועברים על ידי מורים מוסמכים לאנגלית. יש קבוצות המיועדות לילדים בגילאים שונים ומחזקות את לימודי האנגלית בבית הספר, אחרות מיועדות למבוגרים שרוצים למצוא מסגרת מסודרת ומקצועית לתרגל שיחה באנגלית, ללמוד להתנסח נכון ולקבל בטחון להשתמש בשפה באופן קבוע. 

המיקום של פרויקט האומנים קרית מוצקין במרכז העיר מאפשר לדיירים בשכונה לבחור מבין מתנ"סים ומרכזים קהילתיים רבים שמציעים חוגים בנושאים רבים ולהכניס לחייהם ערך מוסף. 

 

דברו אתנו. אנא מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

צור
קשר

אנא מלאו את פרטיכם
ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.