כאן גרים בכיף – איך תעצבו את החדרים לפי הדרים?

כל מי שקונה דירה חדשה מדמיין בראש איך יעצב את החדרים ויהפוך אותם לשלו. כל אחד מדיירי הבית יוכל ליצור בחדר הפרטי שלו עולם קסום ומדויק לו. אז איך מעצבים חדרים בהתאמה אישית? הגדרת הסגנון העיצובי, בניית קונספט וראייה קדימה יעזרו לכם לעשות זאת

עיצוב חדרים בהתאמה אישית לדיירים

כשתכננו את Urban Tower בשכונת האמנים ידענו שאנחנו רוצים להציע למי שמחפש דירות למכירה בקרית מוצקין משהו קצת אחר. יוקרתי יותר, אלגנטי יותר ובעיקר מותאם ומדויק לאורח החיים הספציפי של אותו דייר ובני משפחתו. המטרה העיקרית, בכל שלבי התכנון, הייתה ליצור תחושה אמיתית של איכות חיים, שבאה לידי ביטוי בכל אחת מהבחירות התכנוניות.

אחרי התכנון והבנייה, מגיע העיצוב ושם הכל הופך הרבה יותר אישי. בעזרת הטיפים העיצוביים האלו תוכלו להכניס את הסטייל האישי של כל אחד מדיירי הבית לחדר שלו.

1. מגדירים סגנון עיצובי שמתאים לכולם: עוד לפני שכל אחד נכנס אל החדר ומעצב אותו כרצונו, חשוב לזכור שבחרתם את הדירה שלכם מבין הרבה דירות למכירה בקרית מוצקין בין היתר בזכות הסגנון הכללי שלה. חישבו על סגנון אחד שיוכל לחבר בין כל החדרים וליצור קו אחד, כך שתהנו מדירה עם אמירה עיצובית וסגנון מוגדר.

2. אחרי שהגדרתם את הסגנון העיצובי, חישבו על צרכי הדייר בכל חדר. ילדים בגיל בית ספר יזדקקו לפינת למידה או מקום לארח חברים ואילו ההורים ייהנו מפינת ישיבה נוחה ושקטה בחדר השינה, שם יוכלו לשבת ולנוח כשצריך כמה דקות של לבד. עברו חדר חדר ובידקו מהם הצרכים הדרושים למי שעומד להתגורר בו.

3. שמרו על צבעוניות אחידה לצד הגדרת הסגנון העיצובי. גם אם כל חדר יהיה צבוע בגוון אחר, כדאי שתהיה שפה משותפת וסקאלת צבעים שמתחברים זה לזה. למשל: צבעי פסטל, גוונים מנוגדים, צבעים קרים או חמים וכדומה.

4. השקיעו בפריטי בייסיק איכותיים – למרות שבמשך הזמן כל חדר משתנה, מקבל מתיחות פנים ושינויים עיצוביים שונים, עדיף להשקיע בשלב הראשון בפריטים איכותיים שאפשר לשלב אותם בכל עיצוב. השקיעו בריהוט איכותי, מערכות אחסון חכמות וארונות עמידים.

5. טקסטיל, פריטי נוי ועציצים הם אלו שיוצרים עיצוב מותאם לדייר – אפשר לשנות, לגוון, להחליף ולעדכן עם הזמן ולהכניס אופי ואישיות לכל חדר.

6. שימרו לעצמכם מרחב – תתמקדו בכמה רעיונות בסיסיים ואל תכניסו לחדר יותר מדי פריטים. תחושת המרחב תאפשר לכם ולדיירים האחרים להנות מחיים נעימים בבית, בלי בלגן.

7. אחרי שחיפשתם דירות למכירה בקרית מוצקין ומצאתם את דירת החלומות, אל תתפשרו. התייעצו עם איש מקצוע. מעצב פנים או מומחה בהום סטיילינג יוכלו לעזור לכם להפוך את כל התוכניות, החלומות והצרכים האישיים של כל דייר לתוכנית עיצוב מדויקת ואיכותית.

את הדירות ב-Urban Tower שבשכונת האומנים בקרית מוצקין תכננה בקפידה חברת שרביב כך שתוכלו ליהנות מתכנון מתקדם ואיכותי, כך שתוכלו להרגיש בבית מהרגע הראשון.

דברו אתנו. אנא מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

צור
קשר

אנא מלאו את פרטיכם
ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.