בלי דמי מנוי: החיים במגדל עם חדר כושר משותף

זו עובדה ידועה ששגרה של פעילות גופנית חיונית מאין כמותה לשמירה על הבריאות, בכל גיל ובכל מצב בריאותי. ולמרות זאת, רבים מאיתנו מוצאים שלל תירוצים ונמנעים מלבצע פעילות גופנית שוטפת. אבל כשיש חדר כושר פרטי בבניין המגורים, התמונה משתנה - האימון נעשה הרבה יותר נוח והסיכוי להתמיד עולה בדרמטיות.

כמקובל בבנייני יוקרה, במגדל המגורים URBAN TOWER שמוקם בשכונת משכנות האומנים בקרית מוצקין ייהנו הדיירים מחדר כושר פרטי מאובזר ומתקדם.

אז אילו יתרונות מקנים המגורים במגדל עם חדר כושר משותף?

1. המחיר: מחירי המנויים בחדרי כושר איכותיים גבוהים למדי. כשבבניין שבו אתם מתגוררים פועל חדר כושר משותף, אתם נהנים ממנו בחינם לגמרי, בלי כל דמי מנוי.

2. הלייף סטייל: חדר כושר במגדל המגורים שלכם מעניק איכות חיים ממדרגה ראשונה ומספק חוויה של לייף סטייל אמיתי כמו שתמיד חלמתם.

3. דקה ואתם שם: כשיש לכם חדר כושר בבניין אתם מגיעים אליו בקלות - בלי להיכנס לרכב ובלי לבזבז זמן יקר ודלק על עומסי תנועה. אתם יכולים להיפרד מההרגל שבו כל יציאה לחדר כושר כוללת עמידה בפקקים ונמשכת פי שניים מהזמן שאתם מתאמנים בפועל. רק רדו דקה במעלית ואתם כבר על ההליכון. הזמן שתקדישו לעניין הוא נטו לאימון, ולא לאילוצים מסביב.

4. התארגנות קלה ומהירה: רק לבשו בגדי ספורט וצאו לחדר הכושר. אין צורך לארוז תיק גדול עם בגדים ונעליים להחלפה, תיק רחצה וציוד למקלחת. צאו כמו שאתם, ומיד לאחר האימון תעלו הביתה ותתקלחו בנוחות בבית. לא מעט אנשים מתעצלים לנסוע לחדר הכושר מתוך מחשבה על ההתארגנות, אריזת התיק וזמן המקלחת לאחר האימון. חדר כושר משותף במגדל חוסך את כל אלה.

5. ספונטניות: גם אם לא תכננתם ללכת לחדר הכושר, כשיש לכם חדר כושר במגדל המגורים שלכם, הרבה יותר קל להיות ספונטניים. בוטלה לכם פגישה וחזרתם מוקדם יותר מהעבודה? זו הזדמנות מצוינת לעשות כושר. קמתם נמרצים במיוחד הבוקר? רדו להתאמן.

6. אם אתם קצרים בזמן: כשחדר הכושר בבניין שלכם, היציאה לאימון לא כרוכה בנסיעה ובהתארגנות מסורבלת, ולכן אתם יכולים לנצל גם פרקי זמן קצרים לאימון. אפילו אם התפנו לכם 20 דקות בהפתעה, הן יכולות להפוך לעשרים דקות יעילות מאוד של פעילות גופנית.

7. בכל שעה: אחד היתרונות המרכזיים של חדר כושר בבניין המגורים הוא הגמישות בשעות. בניגוד לחדר כושר מסחרי שבו אתם צריכים להתאים את עצמכם לשעות הפעילות שלו, כשמדובר בבניין שלכם תוכלו להתאמן בכל שעה שמתאימה לכם, גם באמצע הלילה ובסופי שבוע.

8. לדיירים בלבד: מכיוון שחדר הכושר בבניין מיועד לדיירים בלבד, לא תופתעו לפגוש בו אנשים שאתם מעדיפים שלא לפגוש במהלך אימון.

לא תופתעו לראות בוסים מהעבר, את האקסים שלכם או את המורה של הילד. אתם יכולים להתרכז באימון בלבד בלי להיות מוטרדים מהסביבה. בנוסף, מכיוון שמתאמנים בו דיירים בלבד, לכולם חשוב לשמור על הניקיון, על האווירה הנעימה ועל שלמות המתקנים. זאת בשונה מחדר כושר מסחרי שחולפים בו לעיתים אלפי משתמשים מדי יום.

כתבות שתאהבו גם:

כל הדרכים לשפר את הכושר כשגרים במשכנות אומנים

מה מציעה דירה במגדל לחובבי לייף סטייל?

דברו אתנו. אנא מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

צור
קשר

אנא מלאו את פרטיכם
ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.