כיצד נכניס את הצבע הלוהט של 2019 הקורל החי, לבית?

הצבע של 2019 בדירה שלכם

כיצד תיישמו את הצבע הנבחר בדירה החדשה שלכם במשכנות אמנים?  

כבכל שנה, תאגיד פנטון העולמי מכריז על בחירתו בצבע שילווה את עולם העיצוב לשנה הקרובה. הצבע הנבחר של השנה הוא הקורל החי.
מדוע הבשורה של חברת פנטון כה חשובה, אתם בוודאי שואלים. התשובה היא כי במשך השנים פנטון ביססה בתעשיית העיצוב את תו התקן של מומחית הטרנדים והעיצוב העולמית והצבעים שנבחרים על ידה בחודש דצמבר, זוכים לחשיפה ובמה ניכרת על ידי כל עולם העיצוב, שנה אחר שנה.

השנה, פנטון נימקו את בחירתם בצבע המגיע אלינו ממעמקי הים ובעידן בו עולה המודעות לשמירה על הים והאוקיינוסים ובמיוחד למצבם של שוניות האלמוגים, הקורל מבטא את הרצון לחזור למקורות אל העולם הקסום מתחת למים, אל הרוגע ואל העושר והעומק בגוון ובצבע. פנטון מגדירה את הצבע כתפוז ורדרד עם נימת זהבהב המספק אלמנט של שובבות, אך גם מחבר את הבית האורבני ביותר, חזרה אל הטבע.

זה שנים שהוורודים למיניהם מלווים אותנו, אולי אף כהתרסה לצבעים הקרים של המגמה הנורדית החוזרת על עצמה בעיצוב מונוכרומטי. כבר בדירות החדשות ניתן להבחין בהתעוררות של גוונים בסגנון זה, מהוורוד המילניאלי של 2017 דרך גווני שמנת עם נגיעה צהובה בקירות, צבע השנה של 2019 הוא צבע שכל אחד יתחבר אליו ולנוכחותו התוססת.

אז איך נשלב את הקורל החי בדירה החדשה בקרית מחצקיו?

בעולם מעצבי הפנים, הצבע הלוהט ישתלב כנקודות אור בחלל או הצהרה מלאה ומשמעותית – הכל לפי נטיית ליבכם. החום שלו יובע בצורה נפלאה בחומרים וטקסטיל כגון שמיכות ושטיחים.

ניתן לשלב את הצבע באופן נפלא עם פלטות הצבעים השולטות בין גווני האפור, הכחול, הירוק, הוורוד והזהב, ימצא הקורל את מקומו הנכון ויעניק לכל חלל מגע של דרמה ותעוזה.

הקורל כהצהרה משמעותית

לנועזים שבנועזים אנו נציע וילונות ארוכים שימתחו עד הרצפה בגווני הקורל  אשר יהוו ניגוד לקירות הלבנים ויעניקו לים המשתקף בחלונות פרשנות מרעננת לצד ספה עוצמתית בקורל עז וחי. בדירה בפרויקט אורבן טאוור, בעלת מראה מודרני ונקי תוכלו לשלב מספר פריטים בצבע זה – שידה או כורסא יחידה ובולטת בצבע העז. על מנת לקבל תמונה עיצובית שלמה הוסיפו נגיעות תכלת שמיים, כחול עז ועוד פריט או שניים בגווני הקורל.

המחמאות מהאורחים שיכנסו לדירתכם החדשה, לא יאחרו להגיע.

ולסולידיים שבניכם

תוכלו לשלב נגיעות קורל חי בפריטים בודדים. טקסטיל איכותי כגון שמיכת טלוויזיה, או כריות גדולות רקומות בלבן וקורל יתנו ביטוי לצבע הלוהט של השנה, מבלי לשבור את סגנון העיצוב שלכם. בסלון בהיר תוכלו לשלב נגיעות של קורל חי וירוק עד. שילובם על רקע לבן, יעניק לדירתכם החדשה בקרית מוצקין, לוק מתוחכם לא פחות משל דירה שיקית בפריז או ניו יורק!

הקורל החי יביא שמחה ואור אל הדירה למכירה בקרית מוצקין אשר צופה אל הים, בפרויקט Urban Tower בשכונת האמנים. האור הנשקף מחלונות הדירות המרווחות והים הנכנס אל הבית מעניקים לקורל החי תפאורה מושלמת לזהור במלוא הדרו. כמו צבע השנה 2019, פרויקט Urban Tower נוצר מתוך תפיסת חיים רעננה וחדשה המתאימה לסגנון חייכם הבלתי מתפשר. בשכונת האומנים בקרית מוצקין תוכלו להגשים חלום וליהנות ממגוון דירות למכירה, בעלות תשתיות מודרניות המנגישות בצורה אורגנית את הנוף הנפלא של הכרמל, ריאות ירוקות מכל עבר ואת כחול הים של מפרץ חיפה. כל זאת עם נגישות לצירי תחבורה מרכזיים ודירות מפוארות בסטנדרטים שטרם נראו בישראל, ההופכים את חווית המגורים ליוקרתית, מלאת שיק ומפנקת במיוחד.

דברו אתנו. אנא מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

צור
קשר

אנא מלאו את פרטיכם
ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.