איך תבליטו את הנוף שנשקף מהדירה שלכם?

אין כמו נוף מרהיב שנשקף מהחלונות, ובמיוחד כשמדובר בחלונות גדולים, או בדלת יציאה למרפסת שפורשת בפניכם את הנוף הפתוח. נוף מרשים שנצפה מהבית מרגיע את הנפש, מרחיב את הלב ומכניס אנרגיות טובות ושמחה לתוך הדירה. אבל אם לא מתייחסים לנוף באופן נכון, אפשר לפספס אותו או לאבד חלק מהעוצמה שלו. יש כמה דרכים להעצים את הנוף כך שימשוך מיד את העין ויגרום לכם ולאורחים שלכם להרגיש כאילו אתם ממש חלק מהנוף. וכשמדובר בדירה במגדל שצופה אל נוף פתוח, כל אלה חשובים פי כמה.

הדרכים להדגיש את הנוף שנצפה מהדירה בפרויקט האומנים קרית מוצקין

  1. פינת הישיבה - כדי למשוך את העיניים של מי ששוהה בדירה אול הנוף, הציבו את פינת הישיבה כך שתפנה אל הנוף. בין אם יש לכם סלון פינתי, ספה אחת ארוכה או 3 + 2, דאגו שבעת הישיבה בה הנוף יהיה מול העיניים, ושגב היושבים לא יופנה אל הנוף.
  2. פינת האוכל – ככל שהדבר אפשרי, מקמו את פינת האוכל כך שבזמן הארוחה הסועדים ייחשפו לנוף. כשהנוף החיצוני המרהיב הופך למעין תמונת רקע, כל ארוחה הופכת לחוויה מיוחדת במינה.
  3. הכניסה לבית – לא תמיד הנוף נשקף כבר מדלת הכניסה, אבל אם זכיתם והנוף נגלה כבר במבט הראשון של הנכנסים לבית, הקפידו לשמור על קו הראייה הזה. אל תסתירו אותו עם רהיטים מסיביים, עם עציצים גבוהים וכדומה.
  4. וילונות - אם מהדירה שלכם נשקף מראה עוצר נשימה, אז הנוף הוא כנראה הנכס האסטרטגי ביותר של הדירה שלכם. אל תסתירו אותו עם וילונות אטומים וכבדים. אם אתם ממש חייבים וילון, הסתפקו בווילון קליל ושקוף שהנוף נשקף דרכו.
  5. תאורה – השתמשו בתאורה בחוכמה ככלי שמכווין את המבט לעבר הנוף. תוכלו להיעזר ביועצי תאורה כדי לבחור גופי תאורה מתאימים לכל נקודה בחללי הדירה.
  6. החלון המרכזי – בין אם הפתח המרכזי שממנו נשקף הנוף הוא חלון גדול או דלת יציאה למרפסת, נסו למשוך אליו את העין בכל דרך אפשרית. למשל עבו את המסגרת של הפתח באמצעות נישה מגבס שתשמש כספרייה מצדדיו או מתחתיו של הפתח (כשמדובר בחלון). אפשר גם ליצור ספסל מעוצב עם כריות, ללא משענת, מתחת לחלון המרכזי.
  7. הריהוט – כשאתם רוצים שהנוף יגנוב את ההצגה (וזה המצב הרצוי אם זכיתם בנוף חלומי), בחרו רהיטים רגועים שישלימו את הנוף, שישמשו לו רקע, אבל שלא ישתלטו עליו.

נוף עוצר נשימה כזה, שמומלץ במיוחד להדגיש ולהבליט, תוכלו למצוא במגדל המגורים אורבן טאוור במשכנות האמנים המציע דירות למכירה בקרית מוצקין ברמה, תרתי משמע. המגדל המפנק בן 21 הקומות נבנה במיקום האטרקטיבי ביותר בשכונה, צמוד לפארק ירוק גדול ומוקף ריאות ירוקות. חברת שרביב מציעה במגדל מגוון דירות מרווחות ומאווררות שנהנות מאוויר צלול. לכל הדירות מרפסות שמש שמשקיפות אל הנוף הפתוח של הרי הגליל, הכרמל והמפרץ.

 

דברו אתנו. אנא מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

צור
קשר

אנא מלאו את פרטיכם
ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.