החפצים שלא כדאי להעביר מהדירה הישנה לבית החדש

במשך השנים רובנו אוספים עוד ועוד חפצים, שרבים מהם מיותרים. הם תופסים מקום וצוברים אבק ולכלוך, אבל אנחנו מתקשים להיפטר מהם. מעבר דירה לפרויקט משכנות האומנים במוצקין הוא הזדמנות נהדרת לשים סוף לתופעה ולהיפרד מערימות החפצים המיותרים, ויפה שעה אחת קודם. העברה של כל אותם אוספים מיותרים לבית החדש תהיה טעות רצינית. הרי אתם בטח לא תרצו שהדירה החדשה תשמש בית מחסה לחפצים מאובקים חסרי תועלת. בשלב הזה כדאי גם להיפרד מחפצים ישנים ובלויים, גם אם היו שימושיים בדירה הישנה.

ומה עושים עם כל האוצרות המאובקים הללו? תורמים, זורקים, מוכרים, מעבירים למיחזור, מעבירים הלאה. הכל לפי המצב של כל חפץ.

בתים למכירה בקרית מוצקין: מה לא כדאי להעביר לבית החדש?

רהיטים: השקעתם כל כך הרבה בדירה החדשה, אז עכשיו תרהטו אותה ברהיטים בלויים ומרופטים? אמנם אין סיבה לזרוק את כל הרהיטים ומכשירי החשמל ולהחליפם בחדשים, אבל זה בהחלט הזמן להחליף את אלו הישנים, המתבלים, השבורים והתקולים.

ואם אתם ממילא מצטיידים ברהיטים חדשים פשוט תזרקו או תמסרו את הישנים. אל תגידו "את הספה הקרועה נעמיד במרפסת, כל כך אהבנו אותה", או "את הכורסה המתפוררת נושיב בחדר של הילד, היא מאוד נוחה". אתם לא רוצים שהבית החדש ייראה כמו מחסן גרוטאות.

ספרים: בינתיים, עד שכל הספרים יומרו לאפליקציות קריאה, קחו איתכם רק את הספרים שחשובים לכם מבחינה רגשית או שאתם באמת באמת מתכוונים לקרוא. ספרים שיושבים על המדף כבר עשור וטרם קראתם – כנראה שכבר לא תקראו. אם אתם שומרים לילדים ספרים ש"הם יום אחד יקראו" – כנראה שזה כבר לא יקרה. ואם אתם לא נוהגים לקרוא ספר פעם שנייה, אז בוודאי שהגיע הזמן להיפרד מאלה שקראתם ולדלל את מספר הספרים. 

בגדים: לא לבשתם בגד שנתיים? כנראה שזה כבר לא יקרה. שומרים את הבגדים החתיכיים שלכם מהתיכון? חבל על המקום. ואם הם עדיין מלאי סטייל לדעתכם, תמכרו אותם לחנות יד שנייה. אם גם שם לא ירצו אותם – תבינו את הרמז. גם בגדי ילדים, חמודים ככל שיהיו, לא נחוצים אם אתם לא מתכננים עוד ילדים.

כלי בית וכלי מטבח: רובנו משתמשים באופן שוטף בחלק קטן מאוד מכלי המטבח שלנו, בזמן שיש לנו כלים רבים שבחיים לא נגענו בהם. לקראת המעבר מיינו את הכלים. זרקו את הסדוקים, הבלויים, המיותרים ושרידים שנותרו מסטים אבודים. שמרו רק את אלה התקינים שמשמשים אתכם באמת.

ניירת: מיינו את הררי הניירת והקלסרים הישנים. אין טעם לשמור חומר מהאוניברסיטה 15 שנה אחרי שסיימתם את התואר. גם חשבונות ששילמתם ודפי חשבון בנק ישנים מיותרים. זרקו כל מה שאפשר, ואם אתם לא נוהגים לתייק מסמכים חשובים – זה הזמן למיין לקלסרים לפי נושאים (בנקאות, חשבונות שונים, ביטוח, בריאות וכדו'). יצירות של הילדים אפשר לסרוק ולשמור במחשב או להקדיש לכך קלסר פיזי עם נציגות סמלית מכל תקופה.

אלקטרוניקה, ציוד ספורט ועוד: אחרי כמה שנים שההליכון משמש כקולב בלבד, זה הזמן להיפרד. גם המחשב הישן, המערכת הקודמת, הדי וי די (שלא לדבר על הוידיאו), עגלת התינוק המרופטת של הילד שגדל ועוד רבים כאלה – לא צריכים לעבור איתכם לבית החדש.

חפצים סנטימנטליים: מיינו את החפצים שמזכירים לכם אירועים / תקופות / אנשים והעבירו איתכם רק מה שאתם באמת חייבים להמשך. את החפצים שנותרו תוכלו להציג בשידה או על מדף, או בתיבה יפה שמיועדת רק לחפצים כאלה. כך תהיו מוגבלים בכמות הפריטים שתשמרו.

מגדל המגורים URBAN TOWER ייבנה במיקום המבוקש ביותר בשכונת משכנות האומנים בקרית מוצקין, בקו ראשון לכיוון הים. הוא יתנשא לגובה של 21 קומות, ויצפה לנוף פתוח של הכרמל, המפרץ והרי הגליל. דיירי המגדל ייהנו מחדר כושר פרטי, חדר אירועים, לובי מפואר ופיתוח סביבתי מוקפד. במגדל מוצע מגוון גדול של דירות בגדלים ובסוגים שונים, שייבנו בסטנדרטים הגבוהים והמפנקים ביותר.

דברו אתנו. אנא מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

צור
קשר

אנא מלאו את פרטיכם
ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.