נכנסים לדירה חדשה? 9 דרכים למלא אותה באנרגיות טובות

אנרגיות בריאות וטובות בבית הן עניין מבורך בכל עת. הן גורמות לאווירה נעימה וטובה, לשמחה ולבריאות הגוף והנפש. כשעוברים אל דירה חדשה בשכונת משכנות האמנים בקרית מוצקין הנושא הזה חשוב שבעתיים, מכיוון שאז אנחנו מאמצים התנהלות ודפוסי חיים חדשים ופעמים רבות מקבעים את האווירה שתשרור בבית במשך תקופה ארוכה. אולי אפילו לאורך כל שנות המגורים שלנו בבית.

אז איך תזמנו אליכם לדירה החדשה בקרית מוצקין אנרגיות בריאות?

  1. אוורור: אווררו את הבית בכל הזדמנות. בימים חמים כדאי לעשות זאת במיוחד בשעות הבוקר והערב, כשהאוויר נעים יותר. אם כיווני האוויר בדירה שלכם מנוגדים, פתיחת החלונות תגרום למשבי רוח מרעננים שיתרמו אפילו יותר לחידוש האנרגיות ולסילוק אנרגיות רעות, אם היו כאלה. מלבד התחושה הנעימה, זרמי האוויר מסלקים מהבית חומרים מזיקים שמצטברים בו ומזהמים את האוויר, למשל כתוצאה מבישול.
  2. אור טבעי: פתחו את התריסים והווילונות ככל האפשר. בית מואר באור שמש מאיר את החיים של דייריו ונשטף באנרגיות של חַיוּת וחיוניות.
  3. צמחייה: צמחים ירוקים ופרחים מכניסים אנרגיה של גדילה והתפתחות ותורמים לאווירה הביתית והנעימה ולאסתטיקה של הבית. צמחים רבים מפיצים ריח נעים. יש צמחים רבים שמטהרים את האוויר ומנטרלים כמויות משמעותיות של חומרים מזיקים מהאוויר הביתי. לא מדובר באגדה אורבנית, אלא בתוצאות ניסויים שביצעה נאס"א. בין הצמחים המטהרים נכללים לדוגמה מלכה קימברלי, שרך חרב, ירקה מצויצת מגוונת (המכונה צמח העכביש) ודקל רפיס אקסלסה.
  4. ניקיון: נקו ביסודיות את הבית לפני המעבר אליו. לאחר מכן שמרו ככל האפשר על בית נקי ומסודר כדי שלא יצטברו בו אנרגיות שליליות. הלכלוך והאבק נחשבים לחוסמי אנרגיה.
  5. ריח: ניחוח נעים וטבעי מכניס לבית אנרגיות טובות, הרבה יותר ממטהרי אוויר כימיים (שלפעמים רק מזיקים). אפשר להשתמש במבער ובשמנים אתריים. שמני הדרים למשל נחשבים לבוסט של אנרגיה. בנוסף, במקום מרכך כביסה מסחרי אפשר להכין מרכך משמן אתרי שמהול בחומץ. גם מטהרי אוויר (כן, אפילו לשירותים) אפשר להכין על בסיס של שמנים אתריים וחומרים טבעיים נוספים.
  6. פעמונים: בתרבויות שונות מייחסים לפעמונים כוחות שמחזירים לבית את האיזון הטבעי. יש גם מי שמאמינים כי הפעמונים מסלקים רוחות רעות. כך או כך, לפעמונים יש צליל מרגיע (עבור רוב האנשים לפחות). אז אם אתם מאלה שקולות פעמונים נעימים לכם, כדאי להתקין ליד החלון או במרפסת.
  7. חפצים: אל תשאירו בבית אביזרים וחפצים מיותרים, שאינכם אוהבים או שגורמים לכם הרגשה רעה. השאירו רק חפצים שעושים לכם טוב, שאתם אוהבים ושמשמשים אתכם.
  8. תמונות: כדאי לתלות במקום בולט בבית תמונה או יצירה שקשורה לשפע טבעי, כמו למשל ים, נהר, אגם, נופים פתוחים וצמחייה ירוקה או פורחת. רצוי להימנע מקישוטים קודרים ואפלים או מתמונות של דמויות עצובות.
  9. חנוכת בית: לאחר המעבר לבית כדאי לערוך אירוע של חנוכת בית, גם אם מצומצם. הזמינו אנשים שאתם אוהבים, ודאגו להציע להם שפע של אוכל ומוזיקה נעימה שיכניסו שמחה לבית. חנוכת הבית מסמלת התחדשות אנרגטית ומזמנת ברכות לדיירי הבית.

מגדל המגורים URBAN TOWER יספק לדייריו תנאים אידיאליים לאימוץ אנרגיות חדשות ובריאות בדירתם החדשה. המגדל המפנק בן 21 הקומות נבנה במיקום האטרקטיבי ביותר בשכונת משכנות האמנים בקריית מוצקין. הוא צמוד לפארק גדול וירוק ומוקף ריאות ירוקות. הדירות בו מרווחות ומאווררות, מתוכננות בחוכמה ליצירת אווירה משפחתית מיטבית ונהנות מאוויר צלול. לכל הדירות מרפסות שמש שמשקיפות אל הנוף הפתוח של הכרמל, המפרץ והרי הגליל.

 

דברו אתנו. אנא מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

צור
קשר

אנא מלאו את פרטיכם
ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.