הכירו את דירות הפנטהאוז והמיני פנטהאוז במשכנות האמנים

מאז שהחלום הישראלי על בית פרטי פלוס גינה הוחלף בחלום על מגורים במגדל, "הדירות המיוחדות" בבנייני המגורים הפכו למבוקשות במיוחד. הבולטות שבהן הן דירות הפנטהאוז והמיני פנטהאוז שאהובות מאוד על הישראלים. דירות אלה מעניקות לדיירים תחושת מרחב שמזכירה מגורים בווילה, יחד עם כל היתרונות של מגורים במגדל. כך מרוויחים הדיירים זרמי אוויר צח נעימים, נוף חלומי (שמשתדרג ככל שהסביבה יפה יותר ופתוחה יותר), שקט מופתי, אור שמציף את הבית וסטנדרטים מפוארים.

כל הפינוקים בפנטהאוז מגדל משכנות האמנים

במגדל URBAN TOWER במשכנות האמנים המציע דירות למכירה בקרית מוצקין הושקעה מחשבה מדוקדקת בתכנון דירות הפנטהאוז והמיני פנטהאוז. בכל אחת מהדירות יש 6 חדרים גדולים, הן מרווחות מאוד ופונות לשלושה כיווני אוויר. הדירות צופות לנוף הפתוח של אופק הים, הכרמל והרי הגליל. האווירה בדירות חמימה ומשפחתית, הן פונקציונליות ומאובזרות במפרט מוקפד ויוקרתי.

בדירות חללי מגורים גדולים, מעוצבים ומזמינים וכן מרפסות מרווחות שצופות אל נופים מרהיבים. הוויטרינה הגדולה שמחברת את המרפסת לסלון יוצרת זרימה טבעית בין הבית לחוץ, וחושפת את השוהים בחלל המגורים המרכזי לנוף הפתוח. כך תחושת המרחב מתעצמת עוד הרבה מעבר לממדים המרווחים גם כך של הבית.

בדירות הפנטהאוז והמיני פנטהאוז יש סוויטת הורים מפנקת ומרווחת. רצפת הסוויטה מחופה בפרקט למינציה שתורם לאווירה האינטימית והנעימה. המפרט העשיר בדירות כולל בין היתר דלתות פנים מהודרות ודלת כניסה מעוצבת, תריסי גלילה מבודדים, הכנה למערכת קולנוע ביתית, נקודות כבלים וטלפון בכל חדר, מעקות אלומיניום משולבי זכוכית במרפסות, מטבח מעוצב, מאובזר ומרוהט בגימור יוקרתי, מיזוג אוויר דירתי ועוד.

הפנטהאוז

אמנם יש קווי דמיון רבים בין דירות הפנטהאוז למיני פנטהאוז, אך יש ביניהן כמה הבדלים משמעותיים שהופכים את הפנטהאוז לדירה יוקרתית אף יותר. דירת הפנטהאוז ב- URBAN TOWER ממוקמת בקומה ה-21, הגבוהה ביותר במגדל. לנוחות הדיירים היא שוכנת במפלס אחד כך שאין צורך להשתמש במדרגות בתוך הבית. מהדירה הענקית יוצאות שלוש מרפסות שמש גדולות במיוחד שחלקים מהן מקורים בפרגולות

זוהי הדירה הגדולה ביותר במגדל, וחלוקת החללים בה נעשתה על פי תפיסה מודרנית. חלל המגורים המרכזי מרווח ושטוף באור שמש טבעי. הוא כולל סלון גדול שמתחבר למרפסת ענקית, מטבח גדול מאובזר עם אי מעוצב ופינת אוכל. שתי המרפסות הנוספות יוצאות אחת מסוויטת ההורים והשנייה מאזור חדרי השינה של הילדים. פינת משפחה חמימה שממוקמת במרכז הבית מפרידה בין חלל המגורים לחדרי השינה. לדירה צמוד מחסן פרטי עם גישה נוחה מהמרפסת.

המיני פנטהאוז

בדומה לפנטהאוז, גם בדירת המיני פנטהאוז המרווחת יש חללים גדולים, מפרט משובח וגימור יוקרתי. דירות המיני פנטהאוז הענקיות בנות ששת החדרים ב- URBAN TOWERממוקמות באחת מהקומות העליונות במגדל. בכל אחת מהדירות יש מרפסת גדולה שיוצאת ישירות מהסלון ומשקיפה אל נוף עוצר נשימה. באחת מדירות המיני פנטהאוז יש מרפסת גדולה נוספת שמתחברת לסוויטת ההורים.

חלל המגורים המרכזי הגדול והמואר בנוי כאופן ספייס וכולל סלון, מטבח בסטנדרט גבוה ופינת אוכל. המרחב הפתוח מאפשר לכל משפחה לעצב אותו על פי טעמה וצרכיה. מכל החלונות נשקף הנוף המרשים. דירות בנות 6 חדרים בשטח גדול כל כך כמו ב- URBAN TOWERהן מוצר נדיר למדי באזור הקריות, במיוחד במגדל יוקרה, ולכן משפחות רבות מתעניינות בו.

מגדל המגורים URBAN TOWER, שיתנשא לגובה של 21 קומות, הולך ונבנה במיקום האטרקטיבי ביותר בשכונת משכנות האמנים בקריית מוצקין. מלבד הפנטהאוזים והמיני פנטהאוזים המפוארים מוצעות במגדל גם דירות בנות 4 ו-5 חדרים, כולן מפנקות וצופות אל נוף עוצר נשימה. המגדל מעוצב בקו מודרני עכשווי ובו לובי מפואר בגובה שתי קומות, חדר כושר פרטי, חדר רב תכליתי וחניון תת קרקעי.

 

 

 

 

דברו אתנו. אנא מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

צור
קשר

אנא מלאו את פרטיכם
ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.