כל הדרכים לשפר את הכושר כשגרים במשכנות אומנים

משכנות האומנים בקרית מוצקין

רבים מאיתנו מנסים לשפר את הכושר הגופני בשלל דרכים ובמאמצים עילאיים, לפעמים גם במחירים יקרים מאוד. נרשמים לאימונים אישיים, רצים קילומטרים, משלמים הון לחדרי כושר וחוגים. אבל לפעמים מקום המגורים מספק כמה אופציות לא רעות בכלל לשיפור הכושר. ישנן שכונות בקריות שבהן ניתנת לכך תשומת לב עוד בשלב התכנון. אז כדאי לבדוק מה מציעים השכונה או הפרויקט שבהם אתם גרים, או שאליהם אתם מתכוונים לעבור.

שכונת משכנות אומנים בקרית מוצקין מציעה מגוון דרכים לשפר את הכושר

גלו כיצד תוכלו לשפר את הכושר מבלי להתרחק מהבית שבמגדל או לזרוק כספים מיותרים:

מבחר מרכזי ספורט
בסביבה הקרובה של משכנות האמנים ניתן למצוא ריכוז נדיר של מרכזי ספורט, עירוניים או פרטיים, עבור מי שאוהב להחזיק במנוי לקאנטרי. ספורטלי הוא מרכז ספורט ונופש עירוני, שכולל מכון כושר, שתי בריכות שחייה, ספא ומגרשי ספורט. לא רחוק ממנו, מצידה השני של משכנות אמנים, ממוקם קאנטרי גלי גיל שרבים מגיעים אליו מהאזור כולו, וחביב במיוחד על משפחות עם ילדים. הוא משתרע על כ-40 דונם, ויש בו מגלשות מים, שלוש בריכות שחייה, מכון כושר ומגרשי ספורט.

ואם זה לא מספיק, בקריון הסמוך פועל סניף של רשת הולמס פלייס. כמה רחובות ממנו נמצא מרכז הספורט אפק (מרכז עירוני של קריית ביאליק), ועוד ישנו בסביבה קרוספיט נווה גנים - מרכז לפיתוח כושר גופני. ברדיוס הרחב יותר יש עוד כמה אופציות למכוני כושר.

חדר כושר פרטי
חלק מתוך פרויקטים במשכנות האומנים בקרית מוצקין מציעים חדר כושר פרטי המיועד לדיירי הבניין בלבד. אפשר להתאמן בכל שעה, בלי להתחשב במזג האוויר, בלי להיכנס לאוטו, בלי פקקים, בלי להתלבש באופן מיוחד. ובמילים אחרות – בלי תירוצים. כושר נטו. חדרי הכושר ממוזגים ומצוידים במגוון מכשירים ואביזרי כושר ולרוב גם ניתן למצוא בהם טלוויזיה גדולה עם חיבור ללוויין\כבלים. 

הים
חוף הים מחכה לתושבי משכנות האמנים במרחק נסיעה קצר מאוד של דקות ספורות. הים פותח אין ספור אפשרויות לשיפור הכושר. החל משחייה, דרך הליכה וריצה בבריזה נעימה לאורך החוף או על הטיילת, מטקות ומשחקים אחרים ועד גלישה מסוגים שונים.

מתקני כושר ציבוריים
כשכונה חדשה ומתוכננת היטב, במשכנות האמנים יוצבו מתקני כושר ציבוריים לרווחת התושבים. יהיה אפשר להתאמן ללא תשלום באוויר הפתוח מתי שרק רוצים.

שבילי הליכה ורכיבה
מתכנני משכנות האמנים הקפידו על יצירת שבילי הליכה ורכיבה נוחים ואסתטיים לאורך השכונה ובריאות הירוקות שניטעו במרחב הציבורי שלה. אלו שבילים שיעשו לתושבים חשק להתמיד ו"לעשות הליכות" או לרוץ או לרכוב על אופניים. ועל התרומה של כל אלה לכושר הגופני, אין צורך להרחיב.

עלייה במדרגות במגדל מגורים
דיירי מגדלים שנבנים בשכונה מרוויחים עוד דרך מעולה לעבוד על הכושר – טיפוס במדרגות במקום שימוש במעלית. אם מתמידים בכך (או לפחות מחליטים על ימים קבועים), ובהדרגה מתקדמים מטיפוס שלוש קומות לטיפוס של 20 קומות – התרומה לכושר אדירה. הידעתם? טיפוס 4 קומות יכול לשרוף כ-50-70 קלוריות.

מגדל המגורים URBAN TOWER שמקימה חברת שרביב במיקום הטוב ביותר במשכנות אומנים, נותן מענה מעולה לדיירים שרוצים לשפר את הכושר.

מלבד היתרונות השכונתיים של ריבוי מרכזי הספורט, הקרבה לים, שבילי ההליכה, הריאות הירוקות ומתקני הכושר – במגדל יפעל חדר כושר פרטי לשימוש הדיירים. הדירות במגדל בן 21 הקומות יהיו מרווחות ומעוצבות ויכללו מרפסות גדולות שצופות לנוף מרהיב.

 

דברו אתנו. אנא מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

צור
קשר

אנא מלאו את פרטיכם
ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.