האם אתם טיפוסים של מגורים במגדל?

מגדל urban tower

בשנים האחרונות דירה במגדל נחשבת לחלום הנדל"ן הישראלי המעודכן, מה שפעם הייתה הווילה עם הגינה בפרבר. אנשים רבים אוהבים מאוד לגור במגדל, ומבחינתם מדובר בחוויה שעונה על כל השאיפות שלהם.

אז איך תדעו אם באופן אישי מתאים לכם (ולבני המשפחה שלכם) לגור במגדל? כדאי שתשאלו את עצמכם סדרת שאלות לפני שתקבלו החלטה כל כך משמעותית כמו קניית דירה.

ריכזנו כמה סוגיות שכדאי שתבררו עם עצמכם לפני שתחליטו לקנות דירה במגדל. אם התשובה לרוב השאלות הבאות חיובית – נראה שכדאי לכם לחפש דירה במגדל, ורצוי בקומה גבוהה ככל האפשר.

נוף פנורמי פתוח עושה לכם טוב?

עבור אנשים רבים הנוף מספק חוויה מיוחדת. הוא נותן להם השראה ופותח להם את הלב. אם גם אתם מרגישים שנוף פתוח מחדיר בכם אנרגיות טובות, מרגיע אתכם וממלא אתכם בשמחה, באופטימיות ובחיוניות. אם גם אתם מאלה שהנוף גורם להם לתחושות נפלאות, אז כן – נוף פנורמי פתוח בהחלט עושה לכם טוב.

אתם אוהבים אור טבעי, והרבה?

אם אור טבעי ששוטף את הבית עושה לכם טוב על הנשמה. אם אתם נכנסים הביתה ובלי לחשוב מיד פותחים לרווחה את כל התריסים. אם אתם נוהגים כך גם כשאתם מתעוררים בבוקר. אם חושך מדכדך אתכם ועושה לכם רע.. אז כנראה שאתם בהחלט אוהבים הרבה אור טבעי.

אתם אוהבים שהאוויר בבית זז?

אחד הבונוסים הגדולים ביותר של דירה בקומה גבוהה במגדל הוא זרימת האוויר והרוח שנכנסת מבעד לחלונות. עבור רוב האנשים זה כיף גדול. אם פרצי האוויר האלה מעלים לכם חיוך של שביעות רצון על הפנים, גורמים לכם לעונג ומביאים אתכם לקחת נשימה עמוקה שממלאת אתכם בכוחות. אם הם גורמים לכם לדמיין שאתם נהנים מבריזה על שפת הים. אם גם אתם כאלה, אז מסתבר שאתם בהחלט אוהבים שהאוויר בבית זז.

אתם אוהבים לשבת במרפסת, רצוי מול הנוף?

אחד ממאפייני הבנייה הים תיכונית הוא מרפסות רחבות. אם גם אתם אוהבים לשבת במרפסת בכל הזדמנות ולהסתכל אל הנוף, לשתות את הקפה במרפסת, לנוח או לקרוא ספר. אם אתם רגילים לארח בכיף חברים ובני משפחה במרפסת. אם אתם לא מעבירים יום בלי לצאת לפחות פעם אחת למרפסת, אם בכל רגע פנוי, בין מטלה למטלה בבית, אתם יוצאים למרפסת לנשום אוויר ולהעיף מבט על הנוף. אם שבת היא לא שבת אצלכם בלי לצאת למרפסת. אז כנראה שאתם בהחלט מאנשי המרפסות.

ואם אתם סובלים מפחד גבהים. או שיש לכם ילדים קטנים וגם המעקה הבטיחותי לא מרגיע אתכם. או שאתם לא אוהבים להשתמש במעלית או שאתם שומרי שבת? גם דירה נמוכה במגדל מספקת סטנדרטים גבוהים עם כל היתרונות של מגורים במגדל חדש.

אז אם אתם טיפוסים של מגדל, פרויקט מגדל האומנים URBAN TOWER שנבנה בשכונת משכנות האמנים בקרית מוצקין יספק לכם את כל הבונוסים שמגדל מגורים יכול להציע. המגדל יתנשא לגובה של 21 קומות במיקום האטרקטיבי ביותר בשכונה. בפרויקט מוצעות למכירה דירות מעוצבות במגוון גדלים וסגנונות, שבהן מרפסות גדולות הפונות לנוף הפתוח של הרי הגליל, הכרמל והמפרץ.

דברו אתנו. אנא מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

צור
קשר

אנא מלאו את פרטיכם
ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.