מה מציעה דירה במגדל לחובבי לייף סטייל?

מגדלי יוקרה מגדל האמנים קרית מוצקין

כבר ידוע שבשנים האחרונות המגורים במגדל הפכו לחלום האולטימטיבי של המשפחות הישראליות. השאיפה לבית פרטי עם גינה בפרברי העיר נדחקה לטובת הרצון להתגורר במגדל יוקרה חדיש ומפנק. ואכן, חלק מהמגדלים שנבנים בארץ מספקים חוויית לייף סטייל שקשה לעמוד בפניה. חשוב כמובן לבדוק היטב בטרם הקנייה מה בדיוק מתוכנן במגדל שאתם מתעניינים בו, ומהם הסטנדרטים שיאפיינו אותו.

אלו מאפייני לייף סטייל מחכים לכם במגדלי המגורים?

נוף, נוף ועוד נוף

בקניית דירה גבוהה במגדל הדיירים מצפים לנוף מרשים. לנוף עוצר נשימה הנשקף מהדירה יש תרומה אדירה לאיכות החיים. הנוף נעים לעין, מרגיע, פותח את הלב ומשמח. מחקרים הוכיחו שחשיפה לנוף טבעי פתוח אף מסייעת ליכולות החשיבה ומחזקת את המערכת החיסונית.

בדקו היטב איזה נוף נצפה מהדירה שתקנו, ואם הוא תואם את ההעדפות האישיות שלכם – נוף אורבני, נוף לפארק או נוף טבעי פתוח הפונה ליערות, להרים, לאזורי טבע פתוח או אפילו לים. נוף לים נחשב על ידי רבים כמראה החלומי ביותר. חשוב לוודא שהנוף לא מוסתר על ידי בניינים אחרים, ושבדירה יש מרפסת וחלונות גדולים הפונים לנוף.

אוויר טוב

דירה בקומה גבוהה עם חלונות גדולים ויציאה למרפסת מבטיחה זרימת אוויר ערה, נעימה ומרעננת. זאת כמובן בתנאי שאין מגדלים צמודים אחרים שחוסמים את זרימת האוויר. באקלים הישראלי החם אין תחליף למשב רוח מצנן בדירה.

בנייה בסטנדרטים גבוהים

ברוב המגדלים הנבנים כיום מקפידים היזמים על בנייה ואבזור בסטנדרים החדשניים והגבוהים ביותר. לרוב, הדירות מעוצבות בקפידה, מרווחות והמפרט הטכני בהן עשיר. בדרך כלל דירות במגדלים מתוכננות בשילוב של פונקציונליות ויוקרה, והן כוללות בין היתר מחסנים דירתיים, אביזרים סניטריים יוקרתיים, מיזוג אוויר מרכזי וארונות מטבח ואמבטיה מעוצבים, ריצוף איכותי ואפילו פרקט ביחידת ההורים. חשוב לבדוק שגם במגדל שאתם מתעניינים בו שומרים על סטנדרטים גבוהים.

שקט

שקט שמאפיין דירות גבוהות במגדל קשה למצוא אפילו בכפר. המולת הרחוב, כלי הרכב החולפים והילדים המשחקים בפארק – כל אלו לא מגיעים אליכם. מצד אחד אתם בחיים בעיר, ומצד שני נהנים משקט מוחלט.

חדר כושר פרטי

בחלק מהמגדלים שנבנים כיום ישנו חדר כושר פרטי משוכלל ומאובזר היטב, המשמש את דיירי הבניין בלבד. אין צורך להתלבש במיוחד, להיכנס לרכב ולנסוע לחדר הכושר. אפשר פשוט להיכנס למעלית ותוך דקה להתייצב בחדר הכושר, בכל שעה וללא הגבלת זמן. זהו יתרון מצוין גם עבור דיירי המגדל שמתגוררים בקומות הנמוכות יחסית.

חדר אירועים

חדר רב תכליתי לרווחת הדיירים מוקם כיום בחלק מהמגדלים החדשים. חדר האירועים יכול לשמש כל אחד מדיירי הבניין לכל צורך שעולה – לחגיגת שמחות משפחתיות או חברתיות ולאירוח מספר רב של אורחים. במקום לשכור אולם קטן הרחק מהבית, אפשר לקיים אירוע במרחק ירידה קצרה במעלית.

לובי מעוצב

כבר בכניסה למגדל מקבלים תחושה טובה שמשרה הלובי המסוגנן והנעים. כשהלובי מעוצב בטוב טעם והכניסה אליו אפשרית לדיירי הבניין ולאורחיהם בלבד, הוא מקנה הרגשה נעימה, בטוחה ויוקרתית.

פיתוח סביבתי מוקפד

במסגרת הסטנדרטים הגבוהים, מגדלים רבים מוקפים בחצר וגינה עם פיתוח סביבתי מוקפד במיוחד. כבר משלבי התכנון ניכר מראה חיצוני אסתטי, מזמין ונעים.

URBAN TOWER הוא מגדל מגורים שיספק לדייריו חוויית לייף סטייל מיטבית, בדיוק כמו שהם חלמו. המגדל ייבנה במיקום הכי מבוקש בשכונת משכנות האמנים בקריית מוצקין, בקו ראשון לכיוון הים. הוא יתנשא לגובה של 21 קומות, ויצפה לנוף פתוח של הכרמל, הרי הגליל והמפרץ. המגדל יכלול לובי מפואר בגובה שתי קומות, חדר כושר פרטי, חדר אירועים סביבתי מוקפד. חברת הבנייה הוותיקה שרביב משווקת את משכנות אומנים - הדירות ייבנו בסטנדרט גבוה ומפנק ובמגוון סוגי דירה.

 

דברו אתנו. אנא מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

צור
קשר

אנא מלאו את פרטיכם
ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.