בניגוד למה שחשבתם: מדוע כדאי לעזוב בית פרטי לטובת מגורים במגדל חדש?

דירה במגדלי יוקרה בקרית מוצקין

במשך שנים חלום הנדל"ן הישראלי התמקד בווילה עם גינה. אולם בשנים האחרונות המגמה התהפכה - הביקוש למגורים בדירה במגדל עולה בעוד הביקוש למגורים בבתים פרטיים יורד.

במסגרת הטרנד הזה, יותר ויותר משפרי דיור מחליטים באמצע החיים למכור את הווילה שבה גרו במשך שנים, לפעמים אפילו שלושה או ארבעה עשורים ובמקומה הם קונים דירה מפנקת ומעוצבת במגדל חדש. ריכזנו את הסיבות שמובילות אנשים לקבל החלטה משמעותית כזו.

מדוע למכור את הבית הפרטי ולעבור למגדל חדש?

חדש במקום ישן

הבית הפרטי כבר מתיישן, הקירות נסדקים, האינסטלציה מיושנת והתשתיות זקוקות לרענון. גם העיצוב מעודכן לשנות ה-70' או ה-80'. בשלב הזה הבית זקוק לשיפוץ יסודי בעלות גבוהה מאוד. רבים מעדיפים לחסוך את כספי השיפוץ, למכור את הבית ולקנות במקומו דירה חדשה במגדל. בדירה חדשה כל המערכות חדישות ותקינות וכך נחסך הצורך להתעסק לעיתים תכופות בתיקוני תקלות שאופייניות לבית ישן, ובמיוחד לבית פרטי.

איכות החיים

דירה חדשה במגדל מציעה לעתים איכות חיים גבוהה בכמה רמות מאשר בבית פרטי מתיישן. הדירה החדשה מעוצבת ומאובזרת בסטנדרטים הכי מתקדמים וחדשניים. המטבח, התשתיות, החלוקה הפנימית – הכל משוכלל, מודרני, נוח ומפנק.

חלק מהמגדלים החדשים מציעים יתרונות נוספים שתורמים לאיכות החיים כמו חדר כושי פרטי, חדר לשימוש ולרווחת הדיירים, חנייה מקורה ועוד אלמנטים שלא ניתן למצוא במגורים בתים פרטיים.

גם הסביבה באזור של מגדלים חדשים נעימה ומפותחת בהתאם לסטנדרטים חדשים. תשתית התחבורה חדשה ונוחה, ישנן גינות ירוקות למנוחה וטיול, ופעמים רבות מרכזי המסחר, הבילוי, הפנאי והמרפאות קרובים ונגישים יותר מאשר בבית הפרטי.

חלק גדול מהבתים הפרטיים כוללים מדרגות פנימיות, בניגוד לדירה במגדל שבנויה במפלס אחד. כיום רבים מבינים שבטוח יותר להתגורר במפלס אחד. זה נכון בכל שלבי החיים, הן למשפחות עם ילדים קטנים, והן לזוגות מבוגרים שנערכים לשנים הבאות שלהם.

הנוף

גובה הדירות במגדל מאפשר ליהנות מנוף עוצר נשימה, במיוחד כשהמרפסת צופה לנוף טבעי פתוח, להרים או לים. הנוף ידוע כמרגיע, משפר יכולות קוגניטיביות ואפילו מחזק את המערכת החיסונית. קשה למצוא יתרון מקביל בבית פרטי, שישתווה לתרומה של מרפסת עם נוף לאיכות החיים.

ולא פחות חשוב: ערכה של דירה שצופה לנוף גבוה באופן משמעותי מזה של דירה ללא נוף, כך שגם מדובר בהשקעה משתלמת לעתיד.

יתרונות הגובה

מלבד הנוף, הגובה מאפשר גם ליהנות מאור טבעי שוטף רב יותר בבית. הגובה מספק שקט שעל תרומתו לאיכות החיים אין צורך להרחיב. רמת השקט במגדל לרוב גבוהה יותר מאשר בבית פרטי. גם זרימה מרעננת של אוויר צלול היא חלק מיתרונות הגובה, יחד עם פחות אבק שנכנס הביתה, בוודאי יחסית לכמות האבק בבית צמוד קרקע.

מגוון הדירות במגדל

במגדלים החדשים מוצעות דירות במגוון סוגים, גדלים וסגנונות, כולל דירות מיוחדות כמו פנטהאוז ומיני פנטהאוז. רבים שעוברים מבית פרטי לפנטהאוז מרגישים בו כמו בווילה, בגלל החיבור הזורם שבין הסלון למרפסת החיצונית הענקית, שמעניקה תחושה של מרחבים.

כך הדיירים מרוויחים הרגשה של בית פרטי מבלי להתעסק עם תחזוקה שוטפת של הבית והחצר כמו כיסוח הגינה, השקיית דשא וכדומה. כך גם נחסכות הוצאות התחזוקה הגבוהות בבית פרטי וכמובן לרוב, הוצאות החשמל והארנונה.

מגדל היוקרה URBAN TOWER במשכנות האמנים בקרית מוצקין שבונה חברת שרביב, הוא אחד מן הפרויקטים שמציעים איכות חיים למשפרי הדיור שמחליטים למכור את הווילה למי שמחפש בתים למכירה בקרית מוצקין לטובת דירה במגדל. המגדל בן 21 הקומות כולל דירות בנות 4, 5 ו-6 חדרים וכן דירות פנטהאוז ומיני פנטהאוז מפוארות. הדירות מעוצבות, מפנקות ומאובזרות בסטנדרט יוקרתי והמרפסות צופות אל נוף פתוח של הרי הגליל, הכרמל והים. הדיירים ייהנו מחדר כושר פרטי, חדר רב תכליתי וחניון תת קרקעי.

 

דברו אתנו. אנא מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

צור
קשר

אנא מלאו את פרטיכם
ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.