מכשכשים בשכונה: גינות כלבים בקרית מוצקין

אנחנו בפרויקט אורבן טאוור אוהבים כלבים והם הופכים, יחד עם בעליהם, לדיירים נהדרים בדירות החדשות שתכננו עבורם. גם בעיריית קרית מוצקין אוהבים כלבים ובשנים האחרונות העירייה מפתחת עוד ועוד נקודות ירוקות בתוך העיר שבהן אפשר ומותר לטייל עם הכלבים ולעצור לזמן איכות במקום נקי ומסודר. 

גינות הכלבים בעיר הולכות ומתפתחות והחדשות המרגשות האחרונות מדברות על פתיחתו של פארק כלבים חדש, אחד לכל צד של העיר. 

סקרנו עבורכם כמה מגינות הכלבים הבולטות בקרית מוצקין. רק מזכירים שבדרך אליהן עם הכלב או הכלבה שלכם כדאי לשמור על המדרכות בשכונה. קחו אתכם שקית לאסוף את מה שצריך במהלך המסע. 

הפארק הצפוני – בשדרות ירושלים

העירייה הקימה לאחרונה פארק כלבים משופצר שנמצא בצד הצפוני של קרית מוצקין – בסמוך למגרש הספורט בשדרות ירושלים. בפארק, הסמוך גם למתחם ויקטורי, אפשר לשחרר את הכלבים ולתת להם להתרוצץ ללא רצועה, להנות ממתקני ניתור, לדלג ולקפוץ ופשוט להרגיש חופשיים ללא חשש. 

הפארק מגודר כמובן ויש בו כללי התנהגות ברורים, לפיהם צריך לשמור על הוראות בטיחות, להקפיד כמה שניתן על ניקיון הפארק וכמובן לקחת אחריות על הכלבים שלכם בכל עת. 

הפארק הדרומי – גן הגיבורים

אם אתם מעדיפים לטייל עם הכלבים שלכם בצד הדרומי של הקרייה, תמצאו פארק כלבים נוסף ששודרג והוקם בגן הגיבורים. גם במתחם הזה הכלבים יכולים להסתובב חופשי, לרוץ ולהתרוצץ ולהנות ממתקני המשחק והקפיצה שמפוזרים במתחם. 

הפארק מגודר ובטוח וכמו הפארק הצפוני, מוגבלת הכניסה אליו עד השעה 22:00 בלילה, על מנת לשמור על השקט ועל רווחת התושבים המתגוררים בסמוך. 

פארק שעשועים גושן

עוד פינה נחמדה לטיול עם הכלבים שנחשבת לגינת כלבים – אך יש לשמור בה על כל הכללים הברורים של בטיחות ונקיון, נמצאת בסמוך לגן השעשועים ברחוב גושן. הגינה קטנה ומגודרת, יש בה ספסלי ישיבה וחול,  מתקני משחק ושני שערים שנותרים סגורים. 

גם כאן מומלץ להגיע עד השעה 22:00 ולא לאחר מכן, כדי למנוע רעש עבור התושבים המתגוררים באזור. 

גינת כלבים בסמוך לחי פארק

ברחוב החשמונאים בסמוך לחי פארק קרית מוצקין תמצאו גינת כלבים קטנה ומגודרת. בגלל שמדובר בציר ראשי יחסית מומלץ לשמור על הכלבים בכל עת ולהקפיד לשחרר אותם רק באזור הסגור. 

בנוסף, כמו בכל אחד מהפארקים והגנים האחרים, חשוב להקפיד על הניקיון, להגיע עם שקית מיוחדת לאיסוף הצרכים ולהטמין אותם בתיבות המפוזרות באזור ומיועדות לצורך זה. 

פארק הכלבים של קריית ביאליק

כמו בקרית מוצקין, גם בקריה השכנה הקימה העירייה פארק כלבים, בשדרות קק"ל. אם אתם הולכים עם הכלב ורוצים להרחיק קצת לכיוון קריית ביאליק, תוכלו לעצור בפארק המטופח, לשחרר את הכלב ולהתיישב על אחד הספסלים בפארק.

בנוסף לכל הגינות האלו, רבים מבעלי הכלבים יוצאים להליכה וריצה לאורך הטיילת בחוף ולוקחים איתם את הכלבים שלהם לרוץ. אם גם אתם עושים זאת, שמרו על הניקיון ועל כללי הבטחון, ותוכלו להנות מזמן איכות מעולה – וגם קצת כושר.

פרויקט אורבן טאוור נמצא במרחק הליכה קצר מכל הגינות שציינו כאן כך שתוכלו להקפיד על טיול יומי, אפילו כמה פעמים ביום, עם הכלב שלכם ולגוון בכל פעם במסלול אחר. 

 

דברו אתנו. אנא מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

צור
קשר

אנא מלאו את פרטיכם
ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.